Hamile miyim

ssusam

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
386
707
Regl tarihim bu günlerde ama hala olmadım dolapları düzenlerken tıbbi malzemelerin olduğu poşetimde hamilelik testi gördüm ve bir yapayım dedim. Tarihi geçmiş testti ama net bir şekilde pozitif çıktı stres oldum. Şuan gebelik düşünmüyorduk evlendik ama düğünümüzü kendimizi sıkıştırmamak için bidahaki yaz yapacaktık her şey karışık oldu.
Gidip hemen yeni test aldım ve şuan tekrar çişim gelsin de test yapabileyim diye su içiyorum bir yandan da bilgisi olan vardır diye buraya sormak istedim sizce test doğru çıkmış olabilir mi?

Bozuk testler pozitif çıkarabiliyor birkaç kişide daha olmuştu ama tekrar deneyin tabii. Korunmadınız mı?

Bu arada birkaç hafta/ay duydum da nikahtan 1 sene sonra düğün duymamıştım, accuk mantıksız olmuş

Tarihi geçmiş testler doğru sonuç vermez.
Tekrarlayın

Farklı şehirlerde olunca nikah yapıp tayin almak istedik aslında sonbahar diye de düşündük ama eşim iş kazası geçirdiği için düğün telaşını da eklemek istemedik

Tarihi geçmiş testler doğru sonuç vermez.
Tekrarlayın
Şimdi tekrarladım yine iki çizgi sabah ilk iş gidip kan vereceğim aslında psikolojik olarak çocuk istiyorum sorumluluğuna vs hazır bir insanım ama evliliğimiz yeni ve sağlam temellerden sonra çocuk tercih ederdim neyse bakalım hayırlısı böyleymiş

Korunma kısmına cevap vermemişim aslında korunuyorduk ama iznimizde bir kez geri çekilme ile korunduk büyük ihtimalle o zaman oldu aslında geçerli bir korunma olmadığını da biliyorum ama niye yaptık onu da bilmiyorum sadece şaşkın hissediyorum

Hayırlı olsun :)

Yine pozitif çıkmış testiniz, hayırlı olsun artık diyecek bi şey de yok pek istiyormuşsunuz madem yolunda gider her şey umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…