Hamile miyim?

sukale

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
8
1
28
Arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum benim hcg normal kan testlerimde hep 0.2 çıkardı bu ay çatlama günümde ilişki oldu dün regl olmam gerekiyordu ama yumurtlamadan beri geçmeyen sol kasık ağrım ve göğüslerde dolgunluk dilimde acı tat ayaklarımın üşümesi gibi belirtiler olunca dün kan verdim değerim 2.67 olmuş çatlama üzerinden dün 12. Gün geç döllenme olabilir mi yoksa hamile değil miyim

belirtilerin gebelik gibi şu ağızdaki acı tat bende 5. Haftada başladı o sebepten bekleyin bakalım bakalım şuan değer çok düşük sizin
2 günde bir kan verip takip etmekten başka çareniz yok hayırlısı olsun inşallah

Adet öncesinde göğüs ağrısı falan olmaz normalde o yüzden şüphelendim ama dediğiniz gibi beklemekten başka çare yok ama beklemek çok zor Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Yarın tekrar kan verip değerine bak bakalım umarım gönlünden geçen sana güzellikle döner.

Olumsuz bir şey görmekten korkuyorum biraz daha bekleyeceğim sanırım çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Saatlerdir okuyorum dış gebelik falan mı acaba diye gerçekten sabredip regl geçtikten 1 hafta sonra yapsaydım keşke testi kafam çorba oldu inşallah artar dediğiniz gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…