Hamile miyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kukani652

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
18
5
21
Merhaba kızlar bir sorum olucak tecrübem de yok bilgimde reglime 5 gün kala kahverengi leke gördüm 2 gün sürdü sonra temize döndü ilişkiye gireli 14 gün oldu test yaptım negatif çıktı bu durumda testler doğru sonuç veremiyormuş biraz belirtileri de var kramplar da var yardımcı olur musunuz :)

Merhaba kızlar bir sorum olucak tecrübem de yok bilgimde reglime 5 gün kala kahverengi leke gördüm 2 gün sürdü sonra temize döndü ilişkiye gireli 14 gün oldu test yaptım negatif çıktı bu durumda testler doğru sonuç veremiyormuş biraz belirtileri de var kramplar da var yardımcı olur musunuz :)
Test yapmak için henüz erken canım. Cünkü geç döllenme de olabiliyor. Adet gecikmesinden 3 4 gün sonra yaparsan daha sağlıklı olur

Merhabalar. Test kapalı halde çizgi görünmüyordu kapağı açtım 2. Çizgi net görünüyor ama emin olamıyorum sizce gebelik var mı??

Eklentiler

• 1000013097.jpg
    1000013097.jpg
    268,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 1000013096.jpg
    1000013096.jpg
    300,3 KB · Görüntüleme: 21
Kan testi verin en saglikli sonucu alırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X