Gebeliğe Hazırlık Hamile miyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

morella7

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
20
5
27
Merhaba arkadaşlar. Ben 1 yıldır evliyim ve hiç korunmadık ama son adet olduğum tarih 17 eylüldü bu ay da 17 ekimde adet olmam gerekiyordu 3 gün geciktikten sonra idrar testi yaptım negatifti 7.günde kahverengi pembemsi tarzda lekelenmem oldu ilk başta adet oldum sandım ama bir kaç saat sonra geçti pedimde iki üç damla bi leke vardı başka da hiç gelmedi sizce bu ne demek bilen arkadaşlar bana yardım edebilir mi çok istiyoruz eşimle bebeğimizin olmasını😔

Merhaba arkadaşlar. Ben 1 yıldır evliyim ve hiç korunmadık ama son adet olduğum tarih 17 eylüldü bu ay da 17 ekimde adet olmam gerekiyordu 3 gün geciktikten sonra idrar testi yaptım negatifti 7.günde kahverengi pembemsi tarzda lekelenmem oldu ilk başta adet oldum sandım ama bir kaç saat sonra geçti pedimde iki üç damla bi leke vardı başka da hiç gelmedi sizce bu ne demek bilen arkadaşlar bana yardım edebilir mi çok istiyoruz eşimle bebeğimizin olmasını😔
Sağlık ocagı veya hastaneye gidip kan testi verin idrar testleri her zaman dogru sonucu vermezler. Ama bana yerleşme kanaması gibi geldi

Kan testi yaptır canım.
Belkide adetin sökülmüyor, normalde adetlerin düzenli midir?

Evet en fazla 31.günde falan geliyodu öyle düzensiz bir adetim yok kan testi yaptırsam çıkar mı acaba
Evet varsa çıkar kesin, Bende yerlesme kanamasi yaşadım ama adete 3 4 gün kala.
Belkide senin geç dollenme olmuştur.
En iyisi sen bi kadın doğum doktoruna git canım, Zaten kan testi isteyecek eğer gebelik yoksa da adet söktürücü verir.

Evet varsa çıkar kesin, Bende yerlesme kanamasi yaşadım ama adete 3 4 gün kala.
Belkide senin geç dollenme olmuştur.
En iyisi sen bi kadın doğum doktoruna git canım, Zaten kan testi isteyecek eğer gebelik yoksa da adet söktürücü verir.

Anladım teşekkür ederim😊

X