hamile miyim ? yardımcı olur musunuz?

flamekiss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
1.301
33
37
kızlar hamile olanlardan ve annelerden yardım istiyorum.

normalde adet döngüm 30 günde birdir. fakat geçen ay 21 ekimde gelmesi gereken adetimde; ayın 17sinde lekelenme oldu, durdu. 19 ekim öğleden sonra normal adetim başladı. bu ay da ben hangi gün adet tarihim olabilir diye karar veremedim. yani 17sinde mi bekleyeceğim adetimi yoksa 19undamı?
ateşimi de ölçüyorum, bu gün oldu hala gelmedi kırmızılar. ateşim de 37.00 . normalde adet günümün gelmesine yakın her gün 0.1 derece düzenli olarak düşerdi. bu sefer aynı duruyor. ama bir yandan da grip gibi oldum, acaba ateşim o yüzden mi yüksek diye de düşünmeden edemiyorum.
kaç aydır bebek çalışmalarındayız bilemiyorum yaklaşık 5 ay oldu sanırım. ama olmuyor :KK43: bu ay da pek çalışma yapamadık umutlanma diyorum kendime ama içim içimi yiyiyor. bir nöbetçi eczane bulup test mi alsam acaba?
ayrıca öyle anlatılanlar gibi ne mide bulantım var ne göğüs uçlarımda koyulaşma ya da başka bişey.hatta hep anlatılan göğüslei elleyemeyecek kadar ağrıdan eser yok. sanki adetime daha 2 hafta var gibi hiç ağrı filan yok. arada bir adet ağrısıyla soğuk algınlığı tarzında bir karın ağrım oluyor. o ağrıyı hissedince tamam işte adet olcam diyorum ama hala olmadım.
yani test alıp yine kocaman bir tek çizgi de görmek istemiyroum. benim gibi olan var mı ya da bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri, lütfen cevaplarınızı bekliyorum ...

bi test alıp bak istersen canım...
tabi fazla umutlanmadan..
ah o tek çizgiler yokmu zaten mahfediyo insanı...
yap testini bi bak olmamaya devam edersen kanda baktırırsın...
allah gönlüne göre versin..
şimdi değilsen bile inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın..
kavuşursun evladına...

bi test alıp bak istersen canım...
tabi fazla umutlanmadan..
ah o tek çizgiler yokmu zaten mahfediyo insanı...
yap testini bi bak olmamaya devam edersen kanda baktırırsın...
allah gönlüne göre versin..
şimdi değilsen bile inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın..
kavuşursun evladına...

zaten dayanamıcam sanırım. birazdan eşimi uyandırayım da nöbetçi arayalım bari :)
yani evet tek çizgiyi görmek çok moral bozucu ama böyle belirsiz olmak daha da çok sinirini bozuyor insanın.
çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. rabbim isteyen herkese gönlüne göre versin :amin:

ayyy inanmıyorum yaaa, yaptım testi, ikinci çizgi bayağı belli yani hamilemiyim :)))) ama hiç belirti yok, göğüs ağrım yok ne bileyim, hiç hamile gibi hissetmiyorum bu nasıl bir duygu yaaa:))

ayyy inanmıyorum yaaa, yaptım testi, ikinci çizgi bayağı belli yani hamilemiyim :)))) ama hiç belirti yok, göğüs ağrım yok ne bileyim, hiç hamile gibi hissetmiyorum bu nasıl bir duygu yaaa:))

Aaaaaaa
canım çok sevndim bu ne güzel sürprizzzz
çok sevindim tebrik ederim, inşş 4 gün sonra bende böyle güzel bi haber verebilirim :)
allah kucağına almayı nasip etsin cnm...

herkeste belirtiler aynı olmaz canım..
inşallah hep böyle rahat geçer hamileliğin...
çok sevindim..
allah kucağına almayı nasip etsin sana..
bizde dua et artık...:KK70:

Canım belirtim pek yok demişsin, acaba kasık ağrın oldu mu hiç dikkat ettinmi
benim sol kasığımda böyle ince ince sancı oluyor arada hatta şuanda oluyor
bi vuruyor 5-6 saniye sonra geçiyor
sende oldumu hiç böyle bişey

cnmmm hayırlı olsunnn gözün aydınn diyelimmm süper bişeyy yaa :nazar::nazar::nazar:
bende ilk kez 4 gün geciktimm :18:
darısı başıma diyelimmm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Aaaaaaa
canım çok sevndim bu ne güzel sürprizzzz
çok sevindim tebrik ederim, inşş 4 gün sonra bende böyle güzel bi haber verebilirim :)
allah kucağına almayı nasip etsin cnm...

çok teşekkür ederim canım. inşallah sen de en kısa zamanda alırsın istediğin haberi :) ben hala şoktayım. içim içime sığmıyor.eşimle söz verdik kimseye söylemeyelim 3 aylık olana kadar diye ama ben buraya da yazmazsamçatlardım :)

herkeste belirtiler aynı olmaz canım..
inşallah hep böyle rahat geçer hamileliğin...
çok sevindim..
allah kucağına almayı nasip etsin sana..
bizde dua et artık...:KK70:

ay canım bu sabah rahatlık bozuldu sanırım, böyle karnımın sağ tarafında bayağı belirgin batmalar başladı. hemde her gün mandalina yiyen ben, mandalina görünce içim kalkıyor. bir deçok kötü zamana denk geldi ama grip oldum. şimdi hamileysem bebeğime bişey olurmu acaba diye korkuyorum. ilaç filan da içmiyorum

Canım belirtim pek yok demişsin, acaba kasık ağrın oldu mu hiç dikkat ettinmi
benim sol kasığımda böyle ince ince sancı oluyor arada hatta şuanda oluyor
bi vuruyor 5-6 saniye sonra geçiyor
sende oldumu hiç böyle bişey

evet evet aynen öyle oluyor. yani batma dedikleri o olsa gerek. böyle ince sızı gibi sancımsı bişey. tam tarif edemiyorum.

cnmmm hayırlı olsunnn gözün aydınn diyelimmm süper bişeyy yaa :nazar::nazar::nazar:
bende ilk kez 4 gün geciktimm :18:
darısı başıma diyelimmm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

darısı başına canım. rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguları. kimseye aratmasın ve kimsenin kucağını boş bırakmasın. öyle zor ki beklemek. insanın ömründen ömür gidiyor ...
inşallah senden de süper haberler alırız :KK3:

Iyi günler kizlar:KK24: araniza yeni katildim. Benim bi sorum olcakti yardimci olurmusunuz.ben ekimin 19 da regl oldum bu ay ise olmadm hamilelik belirtimde hic yok sadece ara ara kasiklarimda bi agri oluyo geciyor sizce hamile olma durumum varmi pazartesi kan testi yaptirmak istiyorum ama ya degilsem diye cesaret edemiyorum:KK43:

Iyi günler kizlar:KK24: araniza yeni katildim. Benim bi sorum olcakti yardimci olurmusunuz.ben ekimin 19 da regl oldum bu ay ise olmadm hamilelik belirtimde hic yok sadece ara ara kasiklarimda bi agri oluyo geciyor sizce hamile olma durumum varmi pazartesi kan testi yaptirmak istiyorum ama ya degilsem diye cesaret edemiyorum:KK43:

benim de 16 mayıs son adetimdi; 13 haziranda olmam gerekiyordu olmadım; 17 sinde test yaptım evde (ilk idrarla değildi) çıktı.
ben de adet olacağım sanmıştım fazladan bir belirtim yoktu.
ben de tam 1 hafta geciksin diye bekleyecektim ama dayanamamıştım :)
inşallah güzel haberi alırsın :KK66:

Evde yapilan testlerde bi hata olurmu acaba çünkü ben 19 yaptim ve olumlu bi sonuc alamadm birde kan testi yaptirayim diyorum

X