Hamile miyim sizce :(

Merhaba arkadaşlar tam yumurtlama dönemimde ilişkiye girdik hemen hemen hergün ve geri çekilme yöntemi kullandık. 10 gün gecikti adetim bu aralarda havalar malum bi sıcak bi soğuk belli olmuyo birazda yorgunluk ve stres vardı bide adet öncesi gelen yoğun akıntı geliyo 2-3 gündür ama galiba hamileliktede oluyormuş sizce hamilemiyim?? Yarın sabah kullanmak için Pyro Clinice diye bi gebelik testi aldım ama internette taklit ürün olduğu yazıyor bir fikri olan var mı?? :18:

gebelik testini daha kullanmadınız değil mi ? 10 gün geçtiyse adet ve genelde düzenli ise, %99 çıkması lazım idrar testinde diye biliyorum.
ve şuanda bebek istemiyor olduğunuz bir zaman mı acaba?

gebelik testini daha kullanmadınız değil mi ? 10 gün geçtiyse adet ve genelde düzenli ise, %99 çıkması lazım idrar testinde diye biliyorum.

evet şuanda istemiyorum.testi sabah yapıcam,sabah daha doğru sonuç veriyor dedi eczacı.genelde düzenlidir ama geçen yazda 23 gün gecikmişti hava değişiminden çabuk etkileniyorum.bide çok fazla yeşilçay tüketmeye başladım son zamanlarda ondan olabilirmi bilmiyorum.biraz stres ve yorgunlukta yaşadım.yeşil çayı 3-4 gündür kestim gerçi ama..sitede okuduklarıma göre geri çekilme yöntemiyle çok fazla hamile kalan olduğu için huzursuz oldum baya.

Son düzenleme:

az önce test yaptım negatif çıktı ama hala huzursuzum

az önce test yaptım negatif çıktı ama hala huzursuzum

muhtemeln stres ve hava değişimlerinden olmuştur diye düşünüyorum. kızılay vb bir yere gidebilecek durumunuz var mı peki ? eğer çekiniyorsanız bir de erken gebelik testi alın 20 tl ye satılanlardan, yarın sabah ilk idrarla deneyin derim. çıkmazsa endişelenmeyin bence yumurtlama günü bi kaçak olmuş olsaydı adetten 10 gün sonra çıkması gerekirdi.

muhtemeln stres ve hava değişimlerinden olmuştur diye düşünüyorum. kızılay vb bir yere gidebilecek durumunuz var mı peki ? eğer çekiniyorsanız bir de erken gebelik testi alın 20 tl ye satılanlardan, yarın sabah ilk idrarla deneyin derim. çıkmazsa endişelenmeyin bence yumurtlama günü bi kaçak olmuş olsaydı adetten 10 gün sonra çıkması gerekirdi.

Bugün sabahta ilk idrarda yaptım testi ama pazartesi günü tekrar alıcam eğer olmazsam.sürekli adet olmuşum gibi hissediyorum bi bakıyorum akıntı gelmiş.

X