Hamile miyim sizce?

hayırlı olsun canım çok sevindim ama yukarda regl oldum yasmışın hamile olduğunu nasıl anladın o adetin üstünemi görmeymiş bide belirtilerini yazarsan sevinirim

:) gecen aykı gecıkmede bu ay kı gecıkmede beklenen sonuc a nıhayet ulaştım 6 haftalık hamıleyım ve bugun ogrendım esımınde dogum gunydu guzel bır hediye vermıs oldum ona bu arada bugun dr bana gecen aykı gecıkmenın yumurtalıkların hazırlık yaptıgını soyledı :lepi:

canııııım çoook sevindim yaaaaaa...
bana moral vermeye çalışırken kendin hamiş olmuşsun demek maşallah..
Allah tamamına erdirsin inş.
darısı başıma:KK66:
dualarını eksik etme canım
he bide şu hikayeni baştan anlatır mısın kaç gün gecikti doktor ne dedi testi kaç gün sonra yaptın ve belirtin var mıydı canım
biliyorum çok uzun oldu ama ne yapayım heyecanlandım:KK66:

bbastan anlatıyorum 4 nısan da hamıle kaldım 19 hazıranda bebegımı kaybettım bebegın kalp atısları durmus kurtaj oldum temmuzsun 14 adet olmam gerekırken 9 gunluk gecıkmem oldu ve hamıle olabılecegımı dusndum test yaptın negatı f cıktı ( tam 8 tane test yaptım :)) belkı pozıtıf cıkar umuduyla sonra dr gıtmeye karar vermısken renglı oldum ama ben yınede gıttım dr bana kurtaj sonrası normal oldgunu soyledı bu ayın 21 reng lı olmam gerekırken olmadım 23de yaptım tek cızgı 26 da yaptım sılık cızgı en sonunda dr gıttım beta hcg lı hamıle oldugum ortaya cıktı ve dr bna gecen aykı gecıkmenın yumurtalıklarımın hazırlık yaptıgını o yuzden oldugunu soyledı ogunde soyledı ama ben moral bozukluguyla unutmusum testlerı gun gecıkmeden 3 gun sonra daha saglıklı sonuc ıcın sabahın ılk ıdrarı ılk gebelıgımde yasadıgım sorunları gebelıkte yasamıyorum bulantım yok uykuum yok ayaklarım agırmıyor sadece rahmın agırıyor oda hazne buyuyor onda sımdıde korkular basladı yıne aynısı olurmu dıye umarım olmaz adasım ben tıbbı mumessılım ınterfılıte calısıyorum yanı tup bebek sakın stres yapma sakın allahın ıznıyle olacak senınde bebesın stresten uzak dur klınıklerde gordugm dydugum ve dr dedıgı anne aday adaylarına stres yapmayın

hayırlı olsun canım çok sevindim ama yukarda regl oldum yasmışın hamile olduğunu nasıl anladın o adetin üstünemi görmeymiş bide belirtilerini yazarsan sevinirim

tsk ederım sanırım yanlış okudunuz ılk 9 gunlk bır gecıkme yazamıstım onu yazdım alta detaylı anlattım okursunuz belırtım rahım agrısından başka yok ılk gebelıkte yasadıklarımı yasamadım yasamıyorumda dedıgım gıbı rahım agrısı var onunda nedenı bellı hazne buyuyıor sunu duzeltmek ıstıyorum ustune gorme dıye bırsey yok cogu kadın bunu oyle sanar ama bılımsel olarak yok Bir çok kadın gebe olmalarına rağmen hamileliğe bağlı kanamaları (implantasyon –yerleşme kanaması, lezyona bağlı kanama, plasenta yerleşim
dusuk kanamasıkanaması bu kanamaları renglı olarak algılıyorlar yada ustune gorme dıyorlar genelde renglı kanamaları 3 ıle 7 gun arasıdır bu kanamalar 1 yada 2 gun surer ve adet kanaması gıbı olmaz

bbastan anlatıyorum 4 nısan da hamıle kaldım 19 hazıranda bebegımı kaybettım bebegın kalp atısları durmus kurtaj oldum temmuzsun 14 adet olmam gerekırken 9 gunluk gecıkmem oldu ve hamıle olabılecegımı dusndum test yaptın negatı f cıktı ( tam 8 tane test yaptım :)) belkı pozıtıf cıkar umuduyla sonra dr gıtmeye karar vermısken renglı oldum ama ben yınede gıttım dr bana kurtaj sonrası normal oldgunu soyledı bu ayın 21 reng lı olmam gerekırken olmadım 23de yaptım tek cızgı 26 da yaptım sılık cızgı en sonunda dr gıttım beta hcg lı hamıle oldugum ortaya cıktı ve dr bna gecen aykı gecıkmenın yumurtalıklarımın hazırlık yaptıgını o yuzden oldugunu soyledı ogunde soyledı ama ben moral bozukluguyla unutmusum testlerı gun gecıkmeden 3 gun sonra daha saglıklı sonuc ıcın sabahın ılk ıdrarı ılk gebelıgımde yasadıgım sorunları gebelıkte yasamıyorum bulantım yok uykuum yok ayaklarım agırmıyor sadece rahmın agırıyor oda hazne buyuyor onda sımdıde korkular basladı yıne aynısı olurmu dıye umarım olmaz adasım ben tıbbı mumessılım ınterfılıte calısıyorum yanı tup bebek sakın stres yapma sakın allahın ıznıyle olacak senınde bebesın stresten uzak dur klınıklerde gordugm dydugum ve dr dedıgı anne aday adaylarına stres yapmayın

teşekkür ederim canım. hayırlı olsun...:KK66: umarım benimde reglim gebeliğe hazırlık için gecikmiştir. çünkü ilk kez gecikmişti ve 11 gün
şimdi 17 ekimi bekliyorum inş.. çok dua et ne olur sen içinde bir can taşıyorsun duaların kabul olur inş...

butun dualarım senınle canım bana kesınlıkle 17 ekımde bılgı ver ıyı yada kotu umarım ıyı duyarım

X