Hamile miyim sizce?

honeybear_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
18
2
28
Merhaba,

Yumurtlama tarihimden 1 gun sonra nişanlımla ilişkiye girdik ve bu sırada kondom patladı… Ben farkeder farketmez kalktım ve ardından o bosalma yasadı ve ben korktum bana bir şey bulaşyı mı diye. Bana bir şey boşalmadığından emin ama ne olur ne olmaz ilişkiden 20 dk sonra ella alıp içtim. Şu an sorun şu ki reglim 8 gun gecti. Gecikmenin 4. ve 6. günü hamilelik testi yaptım, ikisi de negatif çıktı ama hala içim rahat değil olamıyorum. Olsa çıkar mıydı sizce?

Ve neredeyse 10 gundur regl belirtileri veriyorum göğüs hassasiyeti hariç. Vücudum şişkinlikten patlamak üzere deliricem. Geçen ay da kulladığım bir antidepresan yüzünden galaktore oldum ve ilacı bıraktım. Lütfen yardımcı olun

Merhaba,

Yumurtlama tarihimden 1 gun sonra nişanlımla ilişkiye girdik ve bu sırada kondom patladı… Ben farkeder farketmez kalktım ve ardından o bosalma yasadı ve ben korktum bana bir şey bulaşyı mı diye. Bana bir şey boşalmadığından emin ama ne olur ne olmaz ilişkiden 20 dk sonra ella alıp içtim. Şu an sorun şu ki reglim 8 gun gecti. Gecikmenin 4. ve 6. günü hamilelik testi yaptım, ikisi de negatif çıktı ama hala içim rahat değil olamıyorum. Olsa çıkar mıydı sizce?
Gecikme haptan dolayı da olabilir canım, aynı durumu ben Eylül ayında yaşadım ve belirtilerin hepsini neredeyse yaşadım ama inan hepsi psikolojik ve insan kafayı yiyecek dereceye geliyor. Şimdiye kadar 20 ye yakın idrar testi yaptım negatif, dayanamadım Aralık ayında kan verdim o da negatif ve ben her ay düzenli olmasa da adetimi oluyorum. Ve inanır mısın kilo alıyorum diye halen daha hamile olduğumu düşünüyorum. Sanırım ultrasona da baktircam.. demem o ki benim gibi sabha akşam dusunup kendini mahvetme lütfen. Hastalığı stresten dolayı olmamio olabilirsin

X