Hamile miyim sizce?

simsimm48

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
147
61
26
Adetim 3 gun gecikti normal testte ise biri silik cizgi cıktı bu sonuçlar da bugn geldi sizce sonuç ne ben anlamadimm
Screenshot_20230324-125043_Chrome.jpg

Peki kac haftalik oldugumu nasıl anlarim bu sonuçtan doktora gidicem ama yinede sabirsizlaniyorum
Çok küçük daha ben geçen salı gittim 464 çıktı değerim doktor çok küçük henüz dedi bugün gittim bin beşyüz küsürlerdeydi yine karnimdan gözükmedi kese haftaya cuma gözükür diye umuyorum şuan iki üç haftalık felandir senin iki güne bir yüzde altmış artmış olması lazim iki gün sonra betana tekrar baktır Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Çok küçük daha ben geçen salı gittim 464 çıktı değerim doktor çok küçük henüz dedi bugün gittim bin beşyüz küsürlerdeydi yine karnimdan gözükmedi kese haftaya cuma gözükür diye umuyorum şuan iki üç haftalık felandir senin iki güne bir yüzde altmış artmış olması lazim iki gün sonra betana tekrar baktır Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Doktor da hamilesin dedi ama betana tekrar baktır falan dememisti tekrar kan mi.vermem gerkiyor yani

Canım 10.000 olunca kese görünüyor galiba

Bı hafta felan sonra git acele etme ne kadar geç ogrenirsen o kadar iyi ben reglimden on altı gün geçmişti öyle gittim doktora o zaman altı haftalık ti kese görünmüştü iki hafta sonra sekiz haftalıkken kalp atışı duy mustum

X