Hamile miyim ölcem meraktan :(

intestin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2011
17
0
arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım uzun süredir takip ediyorum zaten.. birşey sorucam sat 27 haziran ve 6 temmuzda korunmasız ilişkimiz oldu siklusumda 28 gunde bir tamamlanır.. 25 temmuzda adet olmam gerekiyordu ama hala olamadım bugun test yaptırdım 2.5 cıktı referans değer 5.3 yazıyor ama bundan 4 5 gun once sağ kasık ağrım vardı ve göğüslerimde sertleşti sizce hamile miyim? adetim 6 gün gecikti.

cnm hayırlısı olsun öncelikle 5 ve yukarısı hamile sayılıor ve bence sen hamilesin kesinlikle testi 2 gün sonra tekrarla ve kendine dikkat et

Bende çok merak ediyorum yaa yarın sabahtan adetime 4 gün kala kan testi yaptırcam artık naapayım çatladım meraktan belirtilerimde var zaten

Ağlamak istiyoruum hamile diilmişiim bugün adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım. BHCG 1 çıktıı.. :84::84::84: Ayrıca FERR 5.60 Ve B12im de 97 çıktı yani baya düşükmüş ikisidee.. Ferr sanırım demir eksikliği oluyo diilmi? Acaba neler yiyip içmem gerekir değerlerimin düzelmesi için? Bana yardımcı olursanız sevinirim.. Ayrıca ümidimide yitirmemeye çalışıyorum adetimi bekliycem gelmezse bidaa tekrarlarım testi artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…