Hamile miyim korkuyorum

seda bal

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
24
4
26
herkese merhaba ben ağustos ayinda P harfiyle başlayan regl geciktirici aldım tatile gideceğim için ve 4 gün olmak üzere her gün kullandım 8 inde bıraktıysam 9 unda regl oldum. 5 gun sürdü çok yoğun ve ağrılı geçti bittikten uzun sonra erkek arkadaşımla surtunme yoluyla ilişki yaşadık ve sonraki reglim 9 unda oldu 4 gün sürdü ya da sürmedi ilk iki gün çok fazla oldum sonra koyu renkli devam etti bu şekilde olduğu için korktum biraz stres yaptım. Dün 9 unda yine regl oldum ama bir türlü gelmiyor damla damla geliyor sizce stres mi yaptım yoksa gebelik ihtimali var mı? Lütfen kızmayın yani yoktur muhtemelen çünkü kanamalar hep aynı günde ilerledi ama çok zor bi durum olduğu için ekstra evham yapıyorum sanırım ama sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum internette her türlü ihtimal yazıyor. Ve stres dolayısıyla sokulmuyorsa gelmesi için ne yapmam gerek yardımcı olun lütfen

Ya Allah aşkına cinsel konuda bilgi sahibi olmadan şu işlere kalkışmayın! Sürtünerek hamile kalan tek kişi olabilirsiniz..

Abddhsj iki kere regl ol ve de sürtünme ile ilişki yaşa sonra da hamile miyim korkuyorum
Eveettt tebrikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…