hamile miyim korkusu lütfen yardımm

chicek

bebişim ve ben
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
300
1
kızlar benim bi oğlum var bir buçuk yaşında ve ikinci çocuk istemiyorum su an her anlamda hazır değilim ve her ay adet olana kadar acaba hamile miyim korkusu yasıyorum adet olana kadar mahvoluyorum..spiral taktıramadım kansızlık var diye hap da iyi gelmediği için kendimiz korunduk 1 buçuk yıldır ve oğlumu emziriyorum bu ara bırakmak için azalttım başağı emzirmeyi normalde adelerim çok düzenlidi geçen ay 5 gün önce olmuştu bu ay 2 gün geçti adetim dün test aldım negatif çıktı ama ben çok korkuyorum hamilemiyim diye ve geçen aylarda 1 gün gecikme olmuştu yani fazla gecikme olmaz bu ay ilk defa iki gün gacikti neden acaba emzirmeyi azalttığım için gecikmiş olabilir mi yoksa hamileysem neden testte çıkmadı lütfen yardım edin..

canım aynı sorular bende de var.ama testte çıkmadı merak etme hamile diilsin.
bende grip falan oluyom devamlı hap içtiğim için korkuyom hamile diilimdir inş.die takma kafana herşeyin hayırlısı:1hug:

kızlar reglinizin 2 gün atması demek kesin hamilesiniz demek değil.normal olarak 1,2 ,3 gün gecikmesii doğal.her düzenli kadında olabiliyor.hamile kalmak istemiyorsanız garanti yöntemlerle korunun derim.ben hamile oldğum için henüz arşatırma yapmadım korunma yöntemleriyle ilgili.ama biliğim kadarıyla deri altına yerleştirilen implanttı sanırsam (yanlışta olabilir ismi) bölyle bir yöntem var.dr konuşun iyice araştırın ve kendinize en uygun yöntemi seçin.

mrb arkadaşlar bugün yeni üye oldum bu siteye,ya bende sabahleyın test yaptım tek çizgi çıktı normalde 3 gün önce olmam gerekiyordu :KK43::KK43: AMA OLMADIM YA

mrb arkadaşlar bugün yeni üye oldum bu siteye,ya bende sabahleyın test yaptım tek çizgi çıktı normalde 3 gün önce olmam gerekiyordu :KK43::KK43: AMA OLMADIM YA

benim de bugün üçüncü gün henüz olmadım hafif bel ve karın ağrım var sanki adet olacakmışım gibi off olsam derin bi ohh çekeceğim..

kızlarr neden bu kadar dert ediyorsunuz eğer stres yaparsanız dahada çok gecikir adet döneminiz. bence düşünmeyin bu kadar. bebek sahibi olmak istemiyorsanızda korunun kafanız rahat olsun...

Merhaba, bende garip duygular yaşıyorumm bu aralar, korunmayı bıraktım bebek istiyorum ama sigarayıda bırakmaya çalışıyorumm. Son bi haftadır hiç içmiyorum denilebilir. Ama bi taraftanda grip oluyorum çok hasta oluyorum ilaç kullanmak zorunda kalıyorum. Ondan sonra hamilemiyim bi şey olur mu diye sıkıntı çekiyorummm Off off

Merhaba, bende garip duygular yaşıyorumm bu aralar, korunmayı bıraktım bebek istiyorum ama sigarayıda bırakmaya çalışıyorumm. Son bi haftadır hiç içmiyorum denilebilir. Ama bi taraftanda grip oluyorum çok hasta oluyorum ilaç kullanmak zorunda kalıyorum. Ondan sonra hamilemiyim bi şey olur mu diye sıkıntı çekiyorummm Off off

ya bu hamilelik korkusu paranoya yaptı beni her ay yaşıyorum aynı derdi ama uygun bi korunma yöntemi bulamadık ki..ya ben çok korkuyorum tekrar hamile kalmaktan daha birincinin şokunu atlatamadım kendime gelemedim hiçççç ama hiçç hazır değilim şu an çok stresliyim acaba stres yaptıkça dahada mı gecikiyo eğer hamileysem mahvoldum ne yaparım ben yaa:KK43:((

Ah ya bende strese girdim şimdi valla. yapma böyle bu kadar olumsuz düşünme bence. Korkmakta haklın daha küçük bir çocuğun var.Emzirmiyorsan neden hapla korunmuyorsun. DAha güvenli olmaz mı

Ah ya bende strese girdim şimdi valla. yapma böyle bu kadar olumsuz düşünme bence. Korkmakta haklın daha küçük bir çocuğun var.Emzirmiyorsan neden hapla korunmuyorsun. DAha güvenli olmaz mı

canım çok şükür bugün adet oldum stresten gecikmiş herhalde ama hiç bu kadar gecikmezdi o yüzden telaşlandım.bir de emzirirken hap tavsiye edilmiyo sütü azalttığı için ama ben sütten kesicem yakında bi de hapın çok yan etkisi varmış diye spirali denemek istiyorum bakalım her ay bu korkuyu yaşamaktansa ve istenmeyen bi hamilelikğin sorunlarını yaşamaktansa o yan etkilere katlanmaya razıyım artık bu sefer kesin kararlıyım hemen doktora gidicem..

canım sen de bu aralar çok gerekli olmadıkça ilaç içme olur ya hamilesindir kendine dikkat et üşütmemeye çalış bi de meyve çayları iç meyve ye vitaminli şeyler ye ki bağışıklık sistemin güçlensin o zaman kolay hasta olmazsın bir de zayıfsa bünyen ondan da olabilir

Çok sevindim adet olduğuna rahatlamışsındır. Strestende gecikir diyorlar.takma kafana bu kadar. ben ilaç kullandım. Şimdi bebiş istediğimiz için bu ay bıraktım. Çevremde bir çok kişi kullandı. bi yan etkisini gören olmadı. Sanırım ilaçlar arasında farkta var.Bir doktorun tavsiye ettiği ialcı kullanmakta fayda var tabi.Her ayda bu sıkıntıyla yaşanmaz ama . Umarım bi an önce çözersin.

X