hamile miyim ki?

reticent

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2012
20
1
kızlar mrhba. 3 aylk ewliyim we kornmuorz. adetime 3 qün war buqn aksam alt karın aqrısı oldu ki owff hmde nasl ara ara bacaklarım çekilio sanki. çok acıkıorum doymuorum belime kramp qirio sabah uyanıorm aqzımn tadı yok ara ara da çok az bi mide bulantısı. ama normaldede adet olucaqm zamn midm bulanıo adetim de çok sncıılı olur ama bu kadr önceden baslaması normal mi blmiorm. 1 ayda nasl adet oluodm onu bile unuttum haa :KK70: hamilelk olur mu ki. kendmi kaptrmak da isdemiorm. qeçen ay çok ümtlenmiştm psikolojik olarak basım bile dönüodu :KK70: bas dönmesi yok idrara sık sık çıkmak yok bu ay. dneyimlernize ihtiacm var ha bide bende idrar yolları enfeksiyonu da war. ilaç felan kullandm ama qeçtqni düşnmüorm. akıntıda biraz fazla bende. ne bilim işte ya:KK70: inşaallah eşime hamileiimmmm :) demei rabbim banada nasip eder :) AMİN

bi de bence acele etme çocuk konusunda daha 3 aylık evlisin eşinle güzel zamanlar geçirmeye bak Allah sanada en uygun zamanda hayırlı güzel bir bebek nasip etsin ama bana sorarsan çok erken. bende erken anne olan biri olarak söylüyorum eşimle başbaşa vakit geçirmeyi çok özlüyorum. çok büyük sorumluluk ve çok zor gerçekten anne olmak ilk bir yıl kendine gelemiyorsun bile çiftleride yoran ve ilişkilerini olumlu olduğu kadar olumsuz etkileyende bir şey bebeğin bu kadar erken gelmesi. bırak önce bi evliliğiniz otursun. eğlenin gezin. sonra bunları çok arıyorsun.

iyi geceler bişey sorcam ama adetim 7 gün geçti değerim 45.00 çıktı idrar testlerim çok silik 7 gün için çok düşük dendi kesin hamilesin demediler

arkadaslar bnde sürtünme ile hamile klmışmıyımdr bnu cok merk ediyorum boşalma olmadı :KK43:

türkçe karakterler ve ünlü harfler parayla mı? nasıl bir yazı tarzıdır bu? insanın okuyası gelmiyor.
eğer çok istiyorsan umarım psikolojik değildir. ama üç ayda bu kadar takıntı yapma, akışa bırak, stres hormonları gebeliği zorlaştırır çünkü.
ve gözünü seveyim düzgün yaz:KK14:

cwplarınız için tşk ederim :) hayırlısı diyelim o zaman:) rabbim wericeqi zamanı bilir kız ahanda 3 aydır korunmuoruz olmadı yaptım olucak diye bişi yok rabbim ol desin yeterki. ewliliqin taadını yaşa felanla alakası yok. rabbim onu ne zman yazdıysa o zaman olur. korunurken bile içeri azıcık sperm qitse olucaqı wardır bebişin alıcaqı soluk vardır qelir yanii :) sedasa dün nasıl aceleyle yazdım onu sen bilsen:KK70: qene iyi yazmısım kız :KK70: saolun kızlar :)

X