Hamile miyim???? Kahverengii Akıntının Anlamı ne??

mavi_kelebekk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
10
0
25
Merhaba hanımlar 25 yaşındayım yaklaşık 8 aydır bebek sahibi olmak için uğraşıyorum, bu ay umutluyum açıkçasi 12.10 adet günüm ve ben yaklasık 10 gün önce koyu pembe bir damla akıntıyla beraber kan ve ondan yaklaşık 4 gün sonra kahverengi akıntı gördüm. Kesinlikle ağrım sızım yok. Gayet iyi hissediyorum. Erken gebelik yesti yaptim ama negatif maalesef. Aranizda buna benzer bir durum yaşayan oldu mu?

Merhaba hanımlar 25 yaşındayım yaklaşık 8 aydır bebek sahibi olmak için uğraşıyorum, bu ay umutluyum açıkçasi 12.10 adet günüm ve ben yaklasık 10 gün önce koyu pembe bir damla akıntıyla beraber kan ve ondan yaklaşık 4 gün sonra kahverengi akıntı gördüm. Kesinlikle ağrım sızım yok. Gayet iyi hissediyorum. Erken gebelik yesti yaptim ama negatif maalesef. Aranizda buna benzer bir durum yaşayan oldu mu?
10 gün önceki akıntı yumurtlama akıntısı olabilir yumurta çatlarken bazen böyle pembe lekeler bir kaç damla şeklinde geliyor. Ama kahverengi akıntı için bir şey diyemeyeceğim

Teşekkür ederim cevabiniz icin ama erken gebelik testim negatif cikti maalesef adetten 4-5 gün önce yaptim. 12sini bekliyorum gecikirse tekrar test yapacağım.☺

Merhaba hanımlar 25 yaşındayım yaklaşık 8 aydır bebek sahibi olmak için uğraşıyorum, bu ay umutluyum açıkçasi 12.10 adet günüm ve ben yaklasık 10 gün önce koyu pembe bir damla akıntıyla beraber kan ve ondan yaklaşık 4 gün sonra kahverengi akıntı gördüm. Kesinlikle ağrım sızım yok. Gayet iyi hissediyorum. Erken gebelik yesti yaptim ama negatif maalesef. Aranizda buna benzer bir durum yaşayan oldu

Adetin gecikti mi anlamadım? Düzenli oluyor musun

Evet düzenli oluyorum. 4gün var daha adet tarihime. Dayanamayip test yaptim dün erken gebelik testi negatif çıktı.

Yumurtlama döneminde kahverengi ve acik renkli akintilar olabilirmiş. Ben her ay yumurtlama doneminde yasarim.

İste ben 10yıldır adet oluyorum ilk defa başıma geldi. Yerleşme kanamasına yordum açıkçası bu konuda deneyimi olan var mı acaba böyle kahverengi akıntısı olup hamile olduğunu öğrenen?

X