Hamile miyim, değil miyim?

tugcesrn

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
13
1
34
merhabalar
uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum, her soruma neredeyse cevap bulabiliyorum. lakin bir sorum var.

İdrar yollarımda enfeksiyon var. ilaç tedavisi görüyorum. adetimi 6 gün gecikti ka testi yaptırdım dün. bugün sonuçlarımı çalıştığımdan annem aldı ve hamile olabilir de olamayabilir de kesin bir şey diyemem bir hafta sonra tekrar yaptırsın demiş. bu ne demek fikri olan, yardımcı olabilecek olan var mı? şimdiden teşekkür ederim :)

merhaba,

umudunuzu kırmak istemem yanlış anlamayın. geçen ağustos ayında ben de idrar yolları enfeksiyonu oldum, antibiyotik verdi dr. o ay adetim tam bir hafta gecikti (hiç bilmem o kadar geciktiğini, genelde düzgündür). gebe miyim yoksa falan derken tam 35. günümde geldi adetim. hatta antibiyotik sonraki birkaç ayda değiştirdi adet düzenimi, 30 gün, 32 gün gibi.. (normalde 26-28 gündür). sonra eski haline geldi.

kullandığınız ilaç geciktirmiş olabilir.

ama umarım değildir ve hamilesinizdir. adet olmazsanız haftaya tekrarlatın testi, umarım sonuç istediğiniz gibi olur...

Çok teşekkür ederim en azından fikir beyan ettiniz. ilaca başlayalı 3 gün oldu yalnız. kafamı karıştıran nasıl net bir şey söyleyemiyor. hamile de diyemem değil de diyemem demiş. ilk kez duyuyorum bunu, nasıl oluyor anlamıyorum.

rica ederim ne demek:)

valla enteresan hakkaten, saçma olmuş. ben de anlamadım bi fikir beyan edemicem o yüzden:))

belki kullandığınız ilaç değiştiriyodur bazı değerleri ondan kesin konuşamamışlardır dicem, ama tabi saçma da olabilir.

başka dr. a sorsanız falan? ya da yazsanız burdan belki birileri anlar test sonuçlarından.

gebelik testi negatif miydi bu arada? deneyin bakalım ne çıkıcak?

:)
sonuç elimde değil maalesef. sadece söylediklerini aktardı annem. ilk kez böyle bir şey duyuyorum, yaşıyorum :) cumartesi tekrar gidicem ama sabredemedim. yazmak istedim. belki fikri olan vardır diye :)

:)
sonuç elimde değil maalesef. sadece söylediklerini aktardı annem. ilk kez böyle bir şey duyuyorum, yaşıyorum :) cumartesi tekrar gidicem ama sabredemedim. yazmak istedim. belki fikri olan vardır diye :)

anladım, valla hakkaten değişik bi cevap olmuş

gidin, sonuçtan haberdar edin bizi merak ettim.

ama varsa elinizde bi de gebelik testi ile deneyin derim, en azından fikir verir şimdilik.

gene de bilen varsa yazsın tabi bişiler biz de öğrenelim.

sonuçlar istediğiniz gibi olur umarım:))

akşama test yapmayı düşünüyorum. cumartesiye kadar sabredemiycem sanırım

hehehh ben de heyecanlandım şimdi yaa:)))

hadi hayırlısı olsun:))

çok teşekkür ederim de umudum yok açıkçası ya da şöyle diyim umutlanmak istemiyorum hüsranla sonuçlandığından. gerçi her şey nasip kısmet ama ilk kez olunca böyle şeyler heyecanlanıyor insan ister istemez :)

valla işte o ümitlenip hayal kırıklığı yaşamak çok kötü bişiy maalesef(

ama iyi düşünün iyi olsun, olmadıysa hayırlı değilmiş dersiniz)

valla işte o ümitlenip hayal kırıklığı yaşamak çok kötü bişiy maalesef(

ama iyi düşünün iyi olsun, olmadıysa hayırlı değilmiş dersiniz)

aslında bugüne kadar hiç ümitlenmedim ama işte gecikti, ilaç kullanıyorum vb sebeplerden test yaptırmak istedim yine de. aldığım sonuçtan dolayı bi heveslendim ama korkuyorum.

aslında bugüne kadar hiç ümitlenmedim ama işte gecikti, ilaç kullanıyorum vb sebeplerden test yaptırmak istedim yine de. aldığım sonuçtan dolayı bi heveslendim ama korkuyorum.

umarım hiçç hayal kırıklığı yaşamazsınız bundan sonra da:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…