Hamile miyim değil miyim

hticecidem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
4
0
28
Merhaba arkadaşlar en son 8 ağustosta adet oldum , 19 ağustosta tekrar gelince yerleşme kanaması olabilir diye test yaptım pozitif çıktı perşembe sağlık ocağına gidip kan testi yaptırdım , doktorum cuma izinli olduğunu ancak pazartesi bakabileceğini söyledi ama bende meraktan duramıyorum bu değerlerden de anlamıyorum bana yardımcı olur musunuz hamile miyim değil miyim ?

Eklentiler

• FCFA2630-D56E-409A-BD4B-C42497447569.jpeg
    FCFA2630-D56E-409A-BD4B-C42497447569.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 102
Hamilesin 5haftalik hayırlı olsun.
Hamilesin ve değerlerin de çok güzel yükselmiş bence hayırlı uğurlu olsun şurada bir şey kalmamış kalp atışını dinlersin belki gittiğinde bile dinlersin benim için de dua et olur mu ben de şu an bekliyorum inşallah ben de öğrenirim birkaç gün içerisinde çok sevindim Rabbim anneli babali büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun❤️

Hamilesin ve değerlerin de çok güzel yükselmiş bence hayırlı uğurlu olsun şurada bir şey kalmamış kalp atışını dinlersin belki gittiğinde bile dinlersin benim için de dua et olur mu ben de şu an bekliyorum inşallah ben de öğrenirim birkaç gün içerisinde çok sevindim Rabbim anneli babali büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun❤️
Çok teşekkür ederim Allahım isteyen herkese nasip etsin 🙏

8 Ağustosta adet olduysanız 2 hafta olmuş daha, yerleşme kanaması diye şüphelendiğiniz şey 8 Ağustosta yaşadığınız kanama mı?

Adet gördükten 2 hafta sonra nasıl pozitif çıktınız anlamadım beynim yandı 🤯 normalde adetten 2 hafta sonra yumurtlama, yumurtlamadan 2 hafta sonra da adet gecikmesiyle hamile olduğunu öğrenirsin seninkini anlayamadım

Adet gördükten 2 hafta sonra nasıl pozitif çıktınız anlamadım beynim yandı 🤯 normalde adetten 2 hafta sonra yumurtlama, yumurtlamadan 2 hafta sonra da adet gecikmesiyle hamile olduğunu öğrenirsin seninkini anlayamadım
Ben de bilmiyorum ona şaşırıyorum en çok da diğer sitelere de yazdım emin olmak adına bazıları dış gebelik olabilir demiş bazısı değerlerin çok yüksek ikiz olabilir demiş pazartesiyi nasıl beklicem bilmiyorum

Hayır 8 ağustostaki normal adetim 19 ağustostada kanamam oldu tekrar bende yerleşme kanaması olabilir gözüyle baktım
8 ağustostaki adetiniz normalse 2 haftada bu değeri alamazsınız ya :/ ya 8 Ağustostaki de adet değildi ya da farklı bi şeyler var. İnşallah sıkıntılı bi durum değildir

Günlerimiz sizinle yakın benim de bat 6 Ağustos 19 Ağustos olsa olsa yumurtlama günü olur sizin muhtemelen ben 26 sında kan verdim negatif çıktı sizin iki hafta sonra bu değer çıkması şaşırtıcı ben de merak ettim ne olduğunu

X