Hamile miyim değil miyim lütfen yardım edin

ezgicelik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2013
26
30
34
Merhaba Hanımlar,
Çok deneyimsiz olduğum için sizden yardım rica ediyorum. Yalım 40. Evleneli 5 ay oldu ve çocuk istiyorum. Adetim hep 25-26 gün sürer. Bugğn 4 gün geciktim ve hala adet olmadım. Ancak yaptıpım normal testte, erken gebelik testi de negatif çıktı. Ancak sabahları müde bulantım var. Belimde ve kasıklarımda ağrılar var. Adet olacağım zaman normalde göğüslerim çok sertleşir öyle birşey olmuyor. Eşim değilsin heralde yoksa testte çıkardı dedi ama sizin bu konudaki tavsiyeleriniz önemli. Bir komşum kendisinde kanda bile çıkmadığını, adeti 15 gün gecikince idrarda çıktığını söyledi. Ne yapayım sizce?

Mide bulantısı filan 6. haftadan sonra başlar. Şu anda başlamaması lazım. Bence kan testi yaptırın ama sanki negatif gibi 🙄
Dilerim kısa zamanda çift çizgiyi görürsünüz.

Çok istediğin için psikolojik olarak adeti geciktiriyorsun çok yaşadım sana tavsiyem rahat ol bu bekleyişler ,stresler ,hormon dengelerini alt üst ediyor

Çok teşekkürler. Sadece deneyimleriniz, bildikleriniz vardır diye sormuştum. Elbette ki doğrudan bilmenize imkan yok. Cevaplar için teşekkürler. Yarın bir kan testi yaptırayım. Yoksa da yola devam.

Merhaba Hanımlar,
Çok deneyimsiz olduğum için sizden yardım rica ediyorum. Yalım 40. Evleneli 5 ay oldu ve çocuk istiyorum. Adetim hep 25-26 gün sürer. Bugğn 4 gün geciktim ve hala adet olmadım. Ancak yaptıpım normal testte, erken gebelik testi de negatif çıktı. Ancak sabahları müde bulantım var. Belimde ve kasıklarımda ağrılar var. Adet olacağım zaman normalde göğüslerim çok sertleşir öyle birşey olmuyor. Eşim değilsin heralde yoksa testte çıkardı dedi ama sizin bu konudaki tavsiyeleriniz önemli. Bir komşum kendisinde kanda bile çıkmadığını, adeti 15 gün gecikince idrarda çıktığını söyledi. Ne yapayım sizce?
Bence esınız haklı

Kanda çıkmama ihtimali var mı ki
4 gün gecikmişsiniz olmama ihtimali yüksek birde ilişkiden 10-12 gün sonra döllenme olunca vücutta hcg mıktarı artıyor sadece adete göre de değil ilişki zamanı sonrasını da hesaplamalı ve ilişki üstünden 12 gün sonra kanda çıkmama ihtimali yok gibi bişey

Merhaba Hanımlar,
Mide bulantisi öyle hemen yaşanacak belirti değil. En garantisi kan vermek umarim hamilesinizdir🙏🏻

Teşekkür ediyorum. Tamamen bilgisizliğimden yazdım😔 Tüp bebeğe eşim yanaşmıyor da o sebeple hamile kalsam süper olurdu diye heyecan yaptım galiba. Sakin olup akışına bırakmakta fayda var sanırım. Cevaplar için saolun.

Teşekkür ediyorum. Tamamen bilgisizliğimden yazdım😔 Tüp bebeğe eşim yanaşmıyor da o sebeple hamile kalsam süper olurdu diye heyecan yaptım galiba. Sakin olup akışına bırakmakta fayda var sanırım. Cevaplar için saolun.
Bence regl olmadıysanız bir umut var demektir geç döllenme de olmuş olabilir. İlişki üstünden kaç gün geçti hesaplayın. O testlerde yanılma çok oluyor bende geçen ay hep çift çizgi çıkardı ama sonuç negatifti regl oldum. İlişki süresinden çok geçmişse kan testi en mantıklısı 😊❤️

Rabbim sağlıklı hayırlı haberler al inşallah şuan bende aynı durum var mide bulant ve bel ağrım ama bende pco var umitlwnmek istemiyorum☹️

X