Hamile miyim bilemedim :S

miaselinam

<3 03.07.2010 <3
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
3.135
1.633
Merhaba arkadaslar gecen ay korunmasız ilişki yasadık eşimle ve ben ertesi gün hapı aldım. daha önce kullandığımda ara kanama yapmıstı ama bu sefer ara kanama yapmadı dort bes gün sonra adet oldum. ilk bir iki gün yoğundu daha sonra rengi değişik bir sekilde cok cok azaldı önemsemedim. ayın onunda adet olmustum . normalde ben 20 sinden 25 inden önce hastalanmazdım bunu da ilaca bağladım. fakat bu ay ayın onu olmak üzere bende hiç bir hastalanma belirtisi yok.
sadece cok uykum geliyor sürekli uyukluyorum. eskiden hiç bir güç uyutmazdı beni işten döndüğümde su sıralar aşırı derecede deliksiz uyuyorum.
canım arada ekşili yada çiğköffte gibi şeyler çekiyor.
geçenlerde burnuma muz ve aşure kokusu geldi. muzu çok aramam normalde. aşurede alakası yok yapan yok iş yerinin mutfağından geçerken kokuyu aldım. ama yapmıyorlarmıs.
bugün kasıklarıma ağrı girdi bir iki kez sancı gibi aniden keskin ve akıntım basladı uzun süredir. hiç bitmek bilmeyen gazım ve sık idrara çıkmada mevcut :KK43:
göğüs uclarım daha da kararmıs galiba ve büyümüş sanırım . ve karnım çok dolgun geçen gün biri hamilemisin sen dedi. yok abla değilim daha erken ddedim geçiştirdim.

ayın 10 u geldi ama ben hala hastalanmadım .

Son düzenleme:
bunu size sadece doktor söyleyebilir. hakkınızda hayırlısı olsun, ama bi an önce öğrenirseniz boşuna strese girmemiş olursunuz.

kizlar cevap verdiginiz icin cok cok tesekkurler. bugunude bi atlatayim test yapacagim aslinda bu ayi cikartmayi dusunuyordum test icin ne olur ne olmaz belki yine duzelir de 20 sinden sonra olurum diye dusundum ama 40 gun olacak bu sefer hastalanmayali. bir deniyeyim diyorum.

gecen gun annemle konustum o abime gripken hamile kalmis. bende gecen aydan beri gribim. bana dedigi: insanlar hamileolacagi zaman yumurtlama doneminde vucutsicakligi artar ve eger sen bu esnada iliskiyee girersen hamile kalirsin . hamile kaldigindada gribe hastaliklara acik olur vucudun cunku vucut isin artmis eger korunmassan gribe yakalanabilirsinde dedi. acaba bende demi oyle oldu diye duusunmuyor degilim.

kizlar cevap verdiginiz icin cok cok tesekkurler. bugunude bi atlatayim test yapacagim aslinda bu ayi cikartmayi dusunuyordum test icin ne olur ne olmaz belki yine duzelir de 20 sinden sonra olurum diye dusundum ama 40 gun olacak bu sefer hastalanmayali. bir deniyeyim diyorum.

gecen gun annemle konustum o abime gripken hamile kalmis. bende gecen aydan beri gribim. bana dedigi: insanlar hamileolacagi zaman yumurtlama doneminde vucutsicakligi artar ve eger sen bu esnada iliskiyee girersen hamile kalirsin . hamile kaldigindada gribe hastaliklara acik olur vucudun cunku vucut isin artmis eger korunmassan gribe yakalanabilirsinde dedi. acaba bende demi oyle oldu diye duusunmuyor degilim.

canım bence bugün eczaneden bir test al yap strese girmemiş olursun

kızlar ben dayanamadım sizin dediğinizden sonra test alıp yaptım ama negatif cıktı.
bu arada en son ne zaman hastalandığımı buldum.
14 ünde ilac almıstım ve 17 sinde ertesi gün hapından sonra ara kanama yerine normal hastalanmıstım. dönemimi olmustum.
bugün ayın 16 sı. normalde 14-15 gibi olmam gerekirdi ama 1-2 gün gecikti.
ara sıra belim ve kasıklarıma kramplar giriyor.
ama baş dönmesi kusma ve göğüs hassasiyeti henüz yok.
hafif mide bulantım olur gibi sadece ama kusma derecesinde değil.

dün atesimi ölctüm ve 37 yi geçtiğini gördük hemde iki defa ölçtük.
yarın kan testi yapacağım.
meraktan ölüyorum resmen.
hala hastalanmadım.

X