Hamile miyim ben?

muntazaman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
365
151
Merhaba kızlar. 28 eylülde adet oldum. 26 ekimde idrar testi yaptım ama negatif çıktı. yaklaşık 5-6 gündür sanki her an adet olacakmışım gibi feci kasık ağrısı yaşıyorum. göğüslerim büyüktü ama şimdi daha büyük ve uçları yatarken acıyor,koyulaştı mı bilmiyorum, sanki bugün uç kısımları biraz koyu gibi geldi.
her an adet oldum diye wc ye gidiyorum.
akıntıdan başka bir şey yok. mide bulantım çok acıkmam ya da çok uyku uyuma gibi şeylerim yok. ama hamile olduğumu hissediyorum ya da çok istiyorum, bilmiyorum. 3 gün geçti ne zaman idrar testi yapabilirim ya da doğru çıkar bilmiyorum çünkü istemiyorum yapmak, bu kadar heveslenip de idrar testinde ya da kan testinde negatif görmekten nefret ediyorum. hamile miyim hamile olabilr miyim ya da ne zaman emin şekilde öğrenebilirim. 10 gün geçmesini bekleyeyim mi? yani daha hafta daha beklemem gerek böylece...

hemen yap testi bu kadar merak edıyosun gec bile kalmıssın ben adet gunumde yapmısdım cıkmısdı

canım ögrenırsın eger psikoljik gecikmediyse yada baska sebebi yoksa söledıklerın hamılelik belirtileri hemen yap testını icin rahatlasın

Merhaba kızlar. 28 eylülde adet oldum. 26 ekimde idrar testi yaptım ama negatif çıktı. yaklaşık 5-6 gündür sanki her an adet olacakmışım gibi feci kasık ağrısı yaşıyorum. göğüslerim büyüktü ama şimdi daha büyük ve uçları yatarken acıyor,koyulaştı mı bilmiyorum, sanki bugün uç kısımları biraz koyu gibi geldi.
akıntıdan başka bir şey yok. mide bulantım çok acıkmam ya da çok uyku uyuma gibi şeylerim yok. ama hamile olduğumu hissediyorum ya da çok istiyorum, bilmiyorum. 3 gün geçti ne zaman idrar testi yapabilirim ya da doğru çıkar bilmiyorum çünkü istemiyorum yapmak, bu kadar heveslenip de idrar testinde ya da kan testinde negatif görmekten nefret ediyorum. hamile miyim hamile olabilr miyim ya da ne zaman emin şekilde öğrenebilirim. 10 gün geçmesini bekleyeyim mi? yani daha hafta daha beklemem gerek böylece...

canm aynı duyguları paylaşıyoruz, bende 28 eylülde adet oldum ve 27 ekimde idrar testi yaptım negatif çıktı. adet olcakmışım gibi karın ağrılarım yok ama göğüslerde büyüme ve ağrı var. her ay acaba mı diyorum ama hep negatif olduğu için ihtimal vermiyorum ama adet olmadığım sürece umut herzman var..

ben ağrılı adet olmam. ama kasıklarımda ağrı var. her an adet olucam gibi. öyle başka da çoooooooook farklı bir belirti yok evet. ama korkuyorum işte ya çıkmazsa... 26 ekimde yaptığımda çıkmayınca bile erken dedim. o zaman bile biraz üzüldüm..
şimdi halen gelmediğine göre.. ki benim adetim hiç geç kalmaz. tam tersine çok erken gelebilir ama geç kalmazdı. hayırlısı olsun.. hepimi,z için

hepiniz icin hayirli olsun allah gönlünüze göre versin insallah hamilesinizdir...
benim adetim 18 ve 20 si arasi oluyordu hep, 24ünde test yaptim ve cikti!! beklemeyin bence test yapin ve bizede yazin burda..

hepiniz icin hayirli olsun allah gönlünüze göre versin insallah hamilesinizdir...
benim adetim 18 ve 20 si arasi oluyordu hep, 24ünde test yaptim ve cikti!! beklemeyin bence test yapin ve bizede yazin burda..

amin. inşallah hepimiz çok güzel hediyelerle yani o güzel yüzlü mis kokulu evlatlarımız ile müjdeleniriz. sağlıklı mutlu huzurlu ve evlerimize getirmesini dilediğim bereketleri ile...

o kadar korkuyorum ki negatif çıkacak diye. ama 26 ekimde yaptım çıkmadı. tam yirmisekizinci gündü 26 ekim. gerçi burda görüyorum adet günü idrar testinde çıkmayanları ama.. ya yoksa diye o kadar korkuyorum ki.. bugün eşim bile sordu ne zaman görücez o çift çizgiyi diye. belki bu ay görürüz diyorum içimden, çünkü hamileymişim gibi geliyor, ama negatif çıkacak olmasına dayanacak durumda değilim çok sinirleniyorum.

ben hamileyim :) bu sabah öğrendim. değerim 795.2 çıktı. inşallah hepiniz hamilesinizdir.

canım hayırlı olsun çok sevindim
benimde bu 27.günüm dayanamayıp yaptım negatif çıktı
normalde benimde adetlerim düzenliydi
ama kürtaj olmak zorunda kaldım 4ay önce
bebeğimin kalbi atmadığı için
sonra düzensizleşti
geçen ay 34 gün olmuştu
zaten geç hamile kalıyorum ama
hiç umudum kalmadı:KK43:

Muntazam çok sevindim canım allah hayırlısıyla sağlıklı bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah bende hamileyimdir bende bu ay ilk defa klomen kullandım ve 4 yumurtam oluştu 5 gündür adet olucakmiş gibi ağrılarım var ama hala olmadım bugün yarın olmam gerekiyor ama yok hala ve dün akşamdan beri bana da hamileyim gibi ve regl olmuçam gibi geliyor inşallah hamile olurumda sizinle ben de paylaşırim bu güzel duyguyu

Aynı belirtiler bende de var Bu ay klomen kullandım.Yarın adet günüm ama adetli gibi ağrım var.Özellikle kasık ağrısı.Korkmaya başladım acaba ilaçların yan etkisi mi diye.göğüslerimde hassasiyet ve şişme var.ümitlenmek istemiyorum:KK43::KK43:

Aynı belirtiler bende de var Bu ay klomen kullandım.Yarın adet günüm ama adetli gibi ağrım var.Özellikle kasık ağrısı.Korkmaya başladım acaba ilaçların yan etkisi mi diye.göğüslerimde hassasiyet ve şişme var.ümitlenmek istemiyorum:KK43::KK43:

inşallah hamilesindir ama fazla ümitlenmemek lazım olmayınca üzülüyoruz. benim bu 8. denemem olucak bu ayda olmazsa dr a gidicem. ama tedavi için daha erken demesinden korkuyorum

Merhaba arkadaşlar,

8 aylık evliyim. 3 ay öncesine kadar regl dönemim 28 günü geçmezdi ama geçtiğimiz iki aydır 2-3 gün gecikti hep. Bu ay 28 Ekim'de regl olmam gerekiyordu ama bir gün önce eşimle korunmadan birlikte olduk. Yaklaşık 48 saat sonra ertesi gün hapı da aldım ama şimdi bir haftadır reglim gecikmiş durumda ve hamile miyim diye çok korkuyorum. Bu durumda hamile kalma şansım nedir sizce? Ezcaneden test alıp uygulamak için kaç gün beklemem lazım? Çocuğumuz olsun istiyoruz tabi ki ama daha yeni evlendik ve çocuk yapmak için ikimiz de hiç hazır değiliz. Paniklemiş durumdayım, nolur fikri olan birisi içimi rahatlatırsa çok sevineceğim. Teşekkürler şimdiden.

bayanlar bna yardım edin lütfen. adetim geçen ay 7 gün geç oldu ve test yaptım negatif çıktı. sonra adet oldum ama normalde 7gün sürerdi bu defa 4gün sürdü. şimdi de aradan bir ay geçti günüm yine gecikti korkuyorum hamile miyim diye.ama test yaptığım günden beri de ilişkiye girmedim.lütfen yardım edin.

X