Hamile miyim, arkadaşlar fikrinizi merak ediyorum?

strestopuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
3
0
32
Merhaba arkadaşlar, 5 Ekim de adetim başladı ve içinde 28 adet olan Yazz isimli doğum kontrol hapını kullanmaya başladım. Son üç hapta bıraktım yani 29 Ekim'de. Ama o günden sonra da mantar enfeksiyonu için antibiyotik ve fitil kullandım. Bugün 22 Kasım hala adet olmadım. Test yaptım negatif çıktım. Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Çoğu zaman enfeksiyon ve kullandığınız doğum kontrol hapları ve döngüyü bitirmeden kesmeniz siklusunuzu etkiler. Şayet adetinizi beklediğiniz tarih üzerinden 7-10 gün geçmiş ve test negatif ise negatiftir. Yok adet döngüm uzun diyorsanız gecikmeden sonra testi tekrarlayınız.

Evet 15 gün geçti beklediğim tarihten ve test negatif. Ayrıca adet olmam gereken zamanda da doktor kontrol amaçlı kan tahlili yapmıştı, 2 çıkmıştı hormon değeri. Ben de ihtimal vermiyorum ama yeni evliyim hep bı acaba oluyor gecikmelerde:) teşekkür ederim yorumunuz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…