Hamile miyim? Acil.

sevilay25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
23
0
Merhaba. Öncelikle olaylara göre gideceğim. Mayıs-Haziran aylarında erkek arkadaşımla reglm bittikten sonra korunmadan ilişkiye girmiştik ancak 1-2 saat sonrasında norlevo aldım. Reglm 1inde başlayıp 6sında bitmişti ve biz 7sinde ilişkiye girdikten sonra norlevonun etkisiyle 8inde tekrar kan geldi. Bundan sonrasında reglm hep 8i 9u gibi başladı.

Ancak 9 ağustosta erkek arkadaşım korunarak ilişkiye girdik. Normalde o günlerde veya o ilişkiye girdiğimiz günden sonra regl olmayı bekledim. Bugün ayın 21i ve hala regl olmadım. Sadece bugün bir ara bi akıntı geldiğini hissettim. Tuvalette baktım peçete ile bu baya turuncu renkte bir akıntıydı. Normalde beyaz akıntım olurduda bu baya bi geliyodu. Benim turuncu renkte akıntı hakkında bilgim olmadığı için ped taktım belki sonrasında koyulaşır kan gelirde regl olurum diye ama akşam oldu ve pedte çok küçük turuncu akıntı kalmış. Kokusuda kötüydü. Herhangi bir ağrım falan yok ve kilomda aynı. Hamile olmaktan korkuyorum. Sizce bu nedir? Hemen gidip eczaneden 5 liraya 1 tane test almalı mıyım? Doğru çıkar mı? Sonuç ne olur? Şimdiden teşekkür ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…