hamile miyim acaba bilemiyorum kafam karıştı!!!

plnhsyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
774
1
40
kızlar 22-23 ekim tarihlerinde adet olmam gerekiyordu 28 ekimde hastaneye gittim ama maalesef bulunduğum yerdeki hastanede kan testi yoktu idrar testi yapıldı sonuç negatifti.ama çıkmayabilir dediler.dün akşam evde test yaptım yine bişey çıkmadı.bilemedim kan testi ancak haftasonu yaptırabilirim ama kafamı kurcalıyor bu durum. idrarda çıkması için 10-15 gün gecikmem mi gerekiyor?

inş .hamilesindir canım.

ben adetimin 2 gün gecikmesiyle sağlık ocağına gitmiştim.

idrarda hemen çıkmıştı gebeliğim.kanda da çıkmıştı.

ama bebişimi kaybedeli bugün 3 hafta oldu(kalp durması sonucu kürtaj oldum)

Allah isteyen bütün anneleri biran evvel evlat sahibi yapar...

gecmiş olsun minikyaramaz kaç haftalıktı

teşekkür ederim

3 aylıktı.ikili test için gitmiştim.2 aylıkken kalp atışlarını felan duymuştum.

8 hafta 6 günlükken kalbi durmuş.

3 hafta boyunca karnımda ölü durmuş.

hiçbir belirti de yoktu.(ne bir kanama nede başka birşey)

kürtaj olalı 3 hafta oldu tam.

bayramdan sonra cinsiyetini öğrenmek için gidecektim....

neyse bunda da vardır bir hayır....

şimdi de Allah verirse 2.si için çalışmalara başladık.(inş. o da kardeşi gibi 15 günde göbşimde olur ve inş. kardeşinin kaderine benzemez kaderi ve sağlıkla almayı inş. Rabb'im nasip eder...)

Allah bütün isteyenleri evlat sahibi yapar inş.

canım bende ikili test için gittiğimde ögrendim kalbinin durdugunu 3 aylık falandı benım kıde 18 mayısta kürtaj oldum agustosa kadar ara verdik dr rahim kendini toplasın dedi hemen yapmayın dedi size korunun demedi mi hiç yaş kaçtı birde

evet gebelik varsa cıkıyor hemen ama azda olsa cıkmayabılıyor diye biliyorum

ben özellikle sordum.korunmam gerekiyor mu diye?

dr. bana hiçbir problemin yok.korunmanı gerektirecek bir durumda söz konusu değil dedi.

ikincisini düşünebilir miyim dedim...o da evet.bi sorunun yok dedi.

bende zaman verecek diye düşünüyordum ama...çok şaşırdım ...

23 yaşındayım.

bende 23 yasındayım canım senle cok benziyoruz
canım banada doktorum kolay gecti herşey yolunda ama tedbiri elden bırakmamak lazım dedi en az 3 ay bekleyın dedi 3 ay korunduk bizde kaç yıllık evlisin canım

bende 23 yasındayım canım senle cok benziyoruz
canım banada doktorum kolay gecti herşey yolunda ama tedbiri elden bırakmamak lazım dedi en az 3 ay bekleyın dedi 3 ay korunduk bizde kaç yıllık evlisin canım

5 aylık evliyim.

sen kaç yıllık evlisin?

geçenlerde bi arkadaşın formunu okudum.bebeğimi kaybettim diye....1ay sonra yeniden gebe kalmış kürtajdan.şimdi de bebeği maşallah sapasağlam elindeymiş.

bi de bende pko var.o nedenle çocuk sahibi olmak çok istiyorum.

çünkü bu pko lar patlayıp yumurtalıkları çatlatabiliyorlar.

şimdilik gözükmüyor pko larım.ama biran da ortaya çıkan sinsi bi hastalık gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…