HAMİLE MİYİM 2024 Acil Destek :)

Queen1912

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
56
19
32
Merhaba arkadaşlar :)
3.5 yıllık evliyim . mart ayında vajinismusu yendim .Haziran ayı gibi gebelik için korunmayı bıraktım .ve uygulamaya göre gebelik yüksek ihtimal olduğu günler ve yumurtlama günü ilişki yaşadım .Bu arada prolaktin için 2 yıldır düzenli dostinex kullanıyorum ve bu sebepten dolayı döngülerim düzenli ,27 28 günde bir regl oluyorum .ve uygulamanın regl başlangıç tarihi hep doğru olduğu in yumurtalama günü de doğrudur diye düşünüyorum .normalde 27.06 da olmam lazım dı olmadım ve regl belirtim yok genelde gelmeden önce hafif yanma vs olur olmadı erken gebelik testi yaptım silik çizgi bile yok negatif :) ama 1 haftadır hafif hissettiren bir bel ağrım var ama böyle kalkarken vs hissediyorum 2 gündür acayip uyuyorum ( sıcaklardan da olabilir tabi ama ) onun dışında hiçbir belirtim yok …hamile olma ihtimalim nedir sizce ? Regl hiç şaşmadığı için bir umut oldu bana ama test negatif çıkınca emin de olamadım psikolojik olarak mı regl gelmiyor demiyorda değilim ….

Bebek istegi vucuda herseyi yaptiriyor ben 1.5 yildir her ay gebelik belirtisi yasiyorum 🤣
En dogru sonucu kan testi ile alirsiniz bazen idrara geç geciyor insallah hamilesinizdir 🙏🏻

Hayatta reglim gecikmeyen bir insandim nisan ayindan sonra 45-50 gun regl olmadim 🥹 doktorum psikolojik olduğunu soyledi. İnsallah mevsimsel ya da bu sekilde birsey degildir

İnşallah kızlar ..Zaten bu ay ilk kez korunmadık yolun başındayım akışta kalamadım bu ay :KK43: elimde değil beklentiye giriyormuş insan :) Allahım isteyen herkese istediği anda nasip etsin sağlıkla …

X