hamile misin daha birsey yok mu sorusundan bıkan ve canı yanan dostlar burda mısınız

sevimsizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
85
1
canımız cok yanıyor dimi bu sorulardan her ay görün size cevabınızı verecegim derken hüsrana ugramak ne acı yada sizden sonra evlenen insanların gebe oldugunu duymak bu duyguları yasayan dostlar rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla bebeklerimizi önce göbecigimize sonra kucagımıza nasib eyleeeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

inşallah bu mübarek günde yüce rabbim dualrımızı duyar ve kabul eder inşallah.allah hiçkimseye bebek özlemi çektirmesin inşallah.bu mübarek günü iyi değerlendirelim ve birbirimiz için dua ediyorum ve edelim.hayırlı kandiller.yüce rabbim yalvarıyorum bize bir melek bağışla

valla ben tınnnnnlamıyorum ki ..kim ne derse desin ummmmmmrumda değil :umursamaz:

bugün mesela bi arkadaşım sordu kilo almışsın hamilesin sandım diyolar herkes benden daha çok benim olmamı ister gibi meraklı melihatlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

rabbim bu mübarek gecenin hürmetine en kısa zamanda hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:bunu canı gönülden diliyorum rabbimden
yaşamayan bilmez
sadece inanın ve yürekten isteyin

bende 2 senelik evliyim. Biz bu zamana kadar kendimiz çocuk istemedik birbirimize zaman ayıralım dedik. Daha bir daha ki aya başlıcaz ınşallah.. Ama tabi akrabalar dahil arkadaşlar felan hep soruyor daha düşünmüyor musunuz ne zaman yapacaksınız diye bende kısmet diyorum. ılla ki evlendiğinde hemen çocuk mu olması gerekiyor yada bir aile olmaın koşulu çocuk olması mıdır ben buna katılmıyorum. Dayımın çocuğu olmadı yengem çok üzülüyordur elbet durumuna ama çok güzel bir evlilikleri var. 15 senelik evliler. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...

2.5senelik evliyim bende,geçen sene düşündük 2ay kadar,yumurtlama günlerimi yanlış hesaplamıştım,olmadı...belkide başka sebepler...sonra erteledik
şimdi,2 aydır deniyoruz,bu kez ovulasyon testi kullanıyorum,henüz olmadı
kendini bilmez insanlara sinir oluyorum bu konuda,daha nasılsın demeden
eeee bebek yokmu diye söyleyenlere :kızgın:
aynı zamanlarda düşünmeye başlamıştık birisiyle,o 3-4ayın içinde hamile kalmıştı
bana demezmi,iyikide olmamış sizin,yoksa (erteledğimiz konu ile ilgili) işiniz olmazdı filan demişti
bilemiyorum,hamile kalınca veya bebek sahibi olunca, olmayanlara hava atma ihtiyacımı doğuyor ki?benneyaptımki
geçenlerde kuzenim,laf arasında belki bebek gelir demişti
üstelikte tamamen farklı bi konuda,nasıl çağrışım yaptı anlamadım CADIARZU
şu bir gerçek ki,kişiliklerini böyle daha iyi anlayabiliyorum lülülülülülü

bende düşük yaptım 8 ay önce e bir bucuk yıllık evlıyım görenler tedavi görmüyor musun diyor cok yorgun hisediyorum kendimi sanki hiç olmuyorgibi davranıyorlar rabbim sabır ver en cokda ıcık oldum cümle tembelsiniz diyorlar sanki çocuk yapmak cok kolay

bende düşük yaptım 8 ay önce e bir bucuk yıllık evlıyım görenler tedavi görmüyor musun diyor cok yorgun hisediyorum kendimi sanki hiç olmuyorgibi davranıyorlar rabbim sabır ver en cokda ıcık oldum cümle tembelsiniz diyorlar sanki çocuk yapmak cok kolay

allahım sanada nasip eder inşallah

X