Hamile kalmayı ne kolaylaştırır

Siyahyakut75

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
7
2
26
Hanımlar merhaba. 8 yaşında bir oğlum var 3 sene önce bir düşük yaşadım kürtajla alındı. 3 senedir korunmasız ilişki var fakat sebepsiz bir şekilde gebelik gerçekleşmiyor. Bana bu konuda ki tavsiyeleriniz nedir? Doğal yolla nasıl gebe kalabilirim?

Evet hanımlar fikirlerinize ihtiyacım var siizn kullanıpta gebe kaldığınız herhangi bir kür varmı yada tavsiye edeceğiniz dualar

Yumurtaların kalitesini artıran statera plus var doktorlar genelde gebe kalmak isteyenlere önerir. Takviye bir ilaç yani onun harici duphaston ilaç var ayrıca ovulasyon günlerini çok iyi değerlendirmek gerek beslenme düzeninize dikkat etmeniz gerek eşiniz ve siz sigara vs kullanmamalısınız. Tabi bu ilaç veya takviyeyi doktor kontrolünde almanız gerek. Devlet doktorları genelde çok takviye ilaç önermezler ücretlerinden ötürü ama özel klinik doktorları öneriyor genelde :) bi özel klinik kadın doğum uzmanıyla görüşmenizi tavsiye ederim

Aslında gittim özel bir doktora 3 tane fitil birde vitamin vermişti onun haricinde bi sıkıntı yok demişti. Bakalım söylediğiniz ilaçlara bakayım bir yengem eczacı onada danışırım teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…