Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmaya çalışanlar buraya sohbet edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün kan baktırdım canım progesteron 17.94 çıkmış çok iyi. Fakat bhcg 0.100 yani negatif. Yumurtam 20 sinde çatlamıştı. Acaba erken mi baktım ondan mı negatif yoksa gerçekten negatif mi ((
Kuzu 20 sindr olduysa negatif olması çok normal aradan bir hafta geçmiş zaten kana bile 10.11. Günler net geçiyor

Valla 3 4 aydır deniyoruz fakat kadın doğum muaynemde sanırım doğal yolla olmayacağonı öğrendim yumurta çatlatma iğnesi oldum ama bi işe yaramadı belli ki bir süreç bizi bekliyor ve ben hiç hazır değilim sanırım

Merhabalar doktorunuz probleminizin ne olduğunu söledi neden kendiliğinden hamile kalamıyorsunuz bende aynı şekilde doğal yollarla gebe kalamıyorum sebebi bilinmeyen interfilite tanısı konuldu ve polikistik over var bende

Bu dediklerinizi 5 ay denedim olmadi. 6. ayda kisa suren bir iliski ardindan hemen ayaga kalkma dolasma vs ile hamile kaldim. Olacagi varsa her turlu oluyor arkadaşlar. Bu yapilanlar insani strese sokmaktan baska ise yaramıyor bilginize.

Kizlar benim bi oğlum var şuanda rabbim tamamlasin hamileyim. İki hamileligimde de aylarca denedim olmadi dr.a gittim hiçbir seyin yok sene dolsun öyle gel dediler. Bende dayanamiyordum tabi bi arkadasin tavsiyr etmisti klomeni. Dr tavsiye etmeden kendim kullandim ama normalde 5 gun kullaniliyormus ben 3 gün kullandim korkmustum hormon ilaci olduğu için. İnanin iki hamileligimde de süreç aynen böyle oldu ve ikisinde de klomeni kullandığım ay hamile kaldım. Bende sizler gibi konudan konuya kosuyordum biseyler ogrenebilmek adina. O yüzden size yardimim belki dokunur diye yazmak istedim

Bugün kan baktırdım canım progesteron 17.94 çıkmış çok iyi. Fakat bhcg 0.100 yani negatif. Yumurtam 20 sinde çatlamıştı. Acaba erken mi baktım ondan mı negatif yoksa gerçekten negatif mi ((
Aşkım daha bugün 7. Gün yani yerleşme günü bugün 3 gün sonra tekrar yaptır inşallah pozitif olur bende haftaya pzt yaptiracam

Merhabalar yumurtalarım tembelmiş ve kist ismi söyledi ama hatırlayamadım şuan. Yumurtalarım büyümüyor büyümediği için çatlamıyor çatlamadığı içinde döllenmiyor. Çatlatma iğnesi olmazsa aşılama ve tüp bebek olarak süreç devam ediyor diye öğrendim. Mfk ürünleri var instagramda bi doktor satışı var onu araştırıyorum ama şuan bu sürece girmeye hazırmıyım onuda bilmiyorum bakalım inşallah sağ sağlim gebelikler elde ederiz

Enfeksiyon varken hamilelik zor olur diye biliyorum ve başıma ilk defa geldi
Canım üzülme enfeksiyon olmadan önce ilişki oldu enfeksiyon spermin hareketliliğini engelliyor yoksa hamile olan her kadın mutlaka mantar oluyor ve bebeğe hıç bir zararı yok
Benimde şuan hiç belirtim yok sadece belim ağrıyor ama kendimi bildim bileli ağrır zaten o yüzden emin olamıyorum

Benimde hiçbir belirtim yok bu ayda boş sanırım artık hayırlısı

Hayırlısı olsun canm benm ama kendini tamamen hazır hissetmeden başlamaman en doğrusu oldukça stresli bir dönem çünki inşallah böle tedaviye ve çatlatma iğnesi ne gerek kalmadan gebelik haberini duyarız canm hem senin hemde herkesin

Sizin Kaç gününüz kaldı benimde belim agriyor

Cok erken baktırmışsınız. Değeriniz yukselir inşallah bebek belki de daha yerine bile yerleşmedi yerleştikten sonra hcg salgılanıyor biliyorsunuzdur. İnşallah değeriniz artar ve mutlu haberi burada paylaşırsınız. İnşallah bende burada mutlu haberi paylaşırım ve tüm isteyenler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…