Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmaya çalışanlar buraya sohbet edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

beautifulwoman

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
493
204
Bu 3. Ayımız bugün catlamam oldu inşallah bu ay olur ya çok stres yapıyorum oldumu diye
Ama bu ayı güzel değerlendirdik inşallah tuttmuştur
Yaptıklarım ...
Kalçanin altına yastık koyma
2 saat yataktan kalkmama
Hemen duşa girmiyorum yarın giriyorum
Lavabo ya da geç gitmeye çalışıyorum ilişkiden hemen önce gidiyorum

Siz neler yapıyorsunuz kaç aydır deniyorsunuzzz

Ben 1 senelik evliyim 10 aydir deniyoruz henüz hamile kalamadım. Bu ay ilk defa o ovulasyon testi kullandım güzel değerlendirdiğimi düşünüyorum fakat oldu mu olmadı mi bilmiyorum yastık olayını bende yapıyorum ama doktorlar gereksiz görüyor bunu yatmanın kalkmanın amuda kalkmanın yastık koymanin hiç bir etkisi yok diyorlar ama yapıyoruz iste günler geçmek bilmiyor insan merak ediyor oldu mu olmadı mi ama ne kadar cok kafaya takarsam o kadar çok belirti yaşıyorum ve sonu hüsran oluyor. Kendimi dinlemiyorum artık ben. İnşallah bebislerimiz bizimledir ve buradan birisi hamileyimmm yazar

İki yıllık evliyim bir yıldır deniyoruz adetim dört gün geçikince kaset test yaptm ikinci cizgi silik cikti ins hamileyimdir

Selam kızlar. Nisan ayında kürtaj ım var. Bu ay yeniden hamile kalmak istiyorum. Fakat yumurtlama gününü değerlendiremedik. Çok üzgünüm yumurtlamadan önceki gün ilişki oldu acaba tutar mı?? Artık psikolojim bozulacak sanki etrafımdaki herkes hamile bir ben kalmıyorum (((

Yumurtlama gününü nasıl takip ediyorsun. ? Eğer yumurtlama gününden eminsen test falan kullanıyorsan 1 gün önce olmasının tutma ihtimali var tabi neden olmasın. Kafana takma stres yapma canım bunlar olumsuz etkiliyor. Kendimden biliyorum

7 aylık evliyim 7 aydır da deniyoruz ama şimdilik bişey olmadı. Nisanda 17 gün gecikmem oldu onlarca testten 1 tanesi silik çıkdı ama kan testi maalesef hüsran. Bu ay çok değerlendiremedik. Ben aşırı hasta oldum ateşim falan oldu. Ama adetim 9-10 gündür vecikti. 14 temmuz kaset test silik çizgi. 15 temmuz kaset ve erken gebelik silik ama kan testi yine hüsran. Ama hala adet olmadım.

Kaç yaşındasiniz
Aşılama neden yapmayı düşünmediniz

Tutar canım sperm 4 gün bile yaşıyor kısmeti varsa olur

Ovulasyon testi ile takip ediyorum canım. Yani yumurtlama 24 ü çatlama 25 i oldu. Ama ilişki 22-23 te oldu. 23 ün sabahında. Bu yüzden pek umudum yok inşallah bi mucize olur

2 yıllık evliyim 2 düşükten sonra tekrar hamile kalmaya uğraşıyoruz 6 aydır deniyoruz bakalım ne zaman olucak
Rabbim evlat isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Ovulasyon testi ile takip ediyorum canım. Yani yumurtlama 24 ü çatlama 25 i oldu. Ama ilişki 22-23 te oldu. 23 ün sabahında. Bu yüzden pek umudum yok inşallah bi mucize olur
Aşkım tam zamininda yapmışsın yumurtlamadan 2 gün önce girilen ilişki yüzdesi en fazla olan zatennn
İnşallah tutmuştur bizde öyle yaptık inşallah ikimiz birbirmize güzel haberi veririz bu ay

Canım benim yumurtlamadan iki gün önce ve yumurtlama günü birlikteliğim tutmuştu tabi kimyasal ile sonuçlandı ama neden olmasın ki sonuçta 3 güne kadar yaşadığı söyleniyor sağlıklı spermlerin. Bekle bakalım hayırla sonuçlansın inşallah

Spermler 72 saate kadar yasayabiliyor umut var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…