Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Oy kuzum benim amin rabbim bu ay yüzümüze güler nasipse değilse de elden gelen bi şey yok dediğin gibi olur umarım
Sarı akıntı enfeksiyon belirtisidir ama şöyle birsey var gebelik olustugu zaman enfeksiyon riskin artar. Ben diger gebeliğimde hayatımda ilk defa sarı akıntım olmustu hatta demiştim ne gebeliği enfeksiyon Kapmıssın diye meger hamile, oldugum için enfeksiyona acık duruma gelmişim. Yani sarı akıntı hiç yasamayan bir insansan bu bir belirtidir. Benimde suan sarı akıntım var hatta içime süphe sokanda o kuzum. Ben saf moralimin. Bozulacagını bile bile çatlamanın 10. Gününde test yaptım zaten beta hcg 10. Günde salgılanmaya baslıyor idrara gecesi minumum 12 veya 13. Günde oluyor ama ben kendimi, tutamadım simdi durduk yere olumsuzluk içimi kapladı

Al bana bir korku daha 9 yaşında oğlum var eşiminde iki çocuğu var biz kısır değiliz ama ya sonradan birşeyler olduysa kimyasal gebeliği de o yüzden yaşadıysam
Kısır olan onuda yaşamaz canım bak benimde birşeyim yok ama oraya yönlendirdi

Benim zaten genel olarak beyaz sarı gelip duruyordu canım ama sanki şuan daha yoğun bir sarı oldu önceki adetlerimde de gelirdi benim sonra kan gelir zaten bende herkesin farklı olabilir tabiki rabbim büyük
Ben de vücuduma o kadar iyi tanıyorum ki benimki de böyle bu şekilde akıntı geliyor iki gün sonra regll canımm

Hayırlı olsun canım şöyle ki Vajinal olarak bakıldığında beta değerinde 1000 değerin üzerindeyse kese gözükür erken daha değerinde gayet güzel artmış

Benimle son adet tarihiniz aynı benim 19 ağustosta 90 çıktı 4 gün sonra 331 pazartesi günü kese görmeye gidicem inşallah 5+5 günlük hamileyim sizin büyük büyük ihtimal geç döllenme olmuş

Ben Pazartesi yapcam gibi duruyor Sevgicik de o zaman yapıcaktı fikri degişti mi bilmiyorum duramayanlardanım ben ya belirtinileriniz nelerrr
Kuzum ben adete yordum hepsini çünkü adete yakın olan şeyler oluyor saçlarım yağlandı çok hızlıca, sivilcelendim, akıntım yoğun değil, göğüs ağrım var hani o hamilelik belirtilerinde sıklıkça söylenen yorgunluk hissiyatı, sık idrara çıkma, uyuklama falan hiçbiri yok bende. Tabii herkeste aynı olacak değil ama kaldı ki doğru düzgün ilişki bile olmadı bu ay

Ben Pazartesi yapcam gibi duruyor Sevgicik de o zaman yapıcaktı fikri degişti mi bilmiyorum duramayanlardanım ben ya belirtinileriniz nelerrr
Kuzum ben bugun. Yaptım koca bir negatif gördüm pazartesi yine yapıcam. Birlikte yapalım Rabbim yüzümüzü güldürsün bu ara cok duygusalım ben suan adet belirtisi gibi ara ara alt karnım agrıyor geçiyor bşrde gögsüm den boynuma yeşil damarlar belirgşnleşti ama cokta emin değilim yeşil, damar işinden cünkü ben beyaz tenliyim normaldede damarlarım bellidir ten rengimden dolayı. Birde sarı akıntı enfeksiyon belirtim var normalde enfeksiyon Kapmam.

Emin ol olucaksa düzenli ilişkiye bakmıyorsun bi kere bile olsa oluyor rabbim nasip ettiyse

Adete yakın sarı akıntı bendede olmazdı ama bilemiyorum gögüs zaten her adete 10 gün kala basladı onu gectim kasık agrıdı adet oluca olur normalde bende bi haftadır var suan kendimi kandırıyor muyum diye günde 30 kez soruyorum kendımı korkuyorum kandırmaktanda

Pazartesi test yap kuzum bir de ısı ölçümü yapıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…