Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar canım çok sıkıldı. Yumurtlamada piki gördüm öncesini çok iyi değerlendirdik ama dün çatlama günü ilişki olmadı. Denedik ama o kadar yorgunduk ki bıraktık artık. İnşallah olmuştur. Bugün denesem mi bilmiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. 24 ve 26 sında ilişki olmadı

Eklentiler

• C91822EB-78F2-4B8A-B4A9-57FAE37EEC99.jpeg
    130,2 KB · Görüntüleme: 26
Umarım tutmuştur canım ama sen yine de denemeye devam et işi şansa bırakma derim

Bende değildim ama oraya yönelemdirdi
Al bana bir korku daha 9 yaşında oğlum var eşiminde iki çocuğu var biz kısır değiliz ama ya sonradan birşeyler olduysa kimyasal gebeliği de o yüzden yaşadıysam

Al bana bir korku daha 9 yaşında oğlum var eşiminde iki çocuğu var biz kısır değiliz ama ya sonradan birşeyler olduysa kimyasal gebeliği de o yüzden yaşadıysam
Bildiğim kadarıyla o bölümünde hormon testlerine bakılıyor rahim filmi isteniyor gerekliyse falan canım Allahın izniyle temiz çıkarız inşallah ya bende bugün yarın adet olucam olursam bidaha gidicem o bölüme

Amiiin inşallah canım Rabbim dualarımızın karşılığını kalbimizdeki gibi versin inşallah

Kaç gün daha devam etmeliyim ovulasyon testi bile yapmak istemiyorum daha
Çatlamadan sonra ki 4-5 gün için de uygun zamanlar oluyo yani bu önündeki 4-5 günü de değerlendirebilirsin. Şahsen ben de ovulasyon testi yapmıyorum üç aşağı beş yukarı hangi günler olduğunu biliyoruz zaten. Mesela bugün benim çatlama günüm ama en az 4 gün daha denicem bat 10 eylül çünkü yani daha zaman var. Sen de değerlendir bu süreyi bence

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Merhaba dün beta hcg 231 cıktı doktora gittim son adet 18 temmuz buna göre 5 haftalık dedi ama keseyi falan göremedi bugün beta hcg yi tekrarladı sadece 1 gün gecmesine rağmen 401 cıktı Progesteron ise 6.43 çıktı sizce nasıl acaba geç döllenme mi?

Benimde yarın canım adet öncesi sarı akıntım da geldi benim umutlar iyice tükendi bu gece bile olabilirim
Ah canım ama ümidini kesme bence ben çok okudum sarı akıntısı gelip hamiş haberi alannn benim hiç kasık ağrım sızım yok göğüs ağrım var bir de sivilcelendim bende adet olucam yüksek ihtimalle

Oy kuzum benim amin rabbim bu ay yüzümüze güler nasipse değilse de elden gelen bi şey yok dediğin gibi olur umarım

Merhaba öncelikle hayırlı olsun Allah, sagsalim kucagınıza almayı da nasip etsin bence artış çok güzel olmus beta hcg de. 2 günde bir en az %60 yada 2 katı artması beklenir. Keseyi 10 gün sonra görürsün Allahın izniyle. Suan için artış cok iyi gözüküyor kalbini ferah tut. Progesteron konusunda bir bilgim yok acıkcası ama beta güzel attıysa oda iyidir diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…