Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben bir ara çok fazla yaşardım hatta her ay Neredeyse son 5-6 aydır yaşamıyorum ovülasyon kanaması olarak geçiyor değerlendirmenizi yapın

Yarına eline ulaşmış olur mu kuzum keşke bugünden gene değerlendirmiş olsaydın yarın test gelmesede sen yarını değerlendir bizler en güzel zamanlamayı bekliyoruz galiba
Galiba Normalde 1 günde geliyor kuzu inşallah gecikmez. Dedim ya iş güç pazardan beri değerlendirme yapamadık. Akıntı yumurta çatlamadan 2 gün öncesinde olmuştu bir kere ovulasyon test ile takip etmiştim. Yine öyle olur umarım. Cuma cumartesi değerlendirmiş olurum. Bugün aşırı gögüs hassasiyetim başladı her ay farklı oluyor kaç aydır regle yakın oluyordu

Hee doğru kuzum sonradan gördüm. İnşallah yarına gelir sende emin olmuş olursun testten inşAllah bu ay beklediğine değer

Merhaba canimm amin insallah cok sag olasin İlk defa yumurtlama gunumde ovulasyon testi yaptim o gun icinde catlamayi da gordum biraz daha ustune dustum ondan onceki gecen ayda cok degerlendirme olmamisti belki de ondan olmadi bilmiyorum. Onun disinda pek bir seye dikkat etmedim canim. İnsallah senin de bir an once saglikla olur

Hic korkma. Ben de bosu bosuna yersiz korkulara kapildim buradaki bilgi karmasasindan. Cok fazla okuyoruz ve cok fazla hikayeler var burada. Bu da bu sefer acaba ben de mi oyleyim diye insana vesvese yapiyor. Bu gunlerinin tadini cikar hic kotu dusunme saglikli Allah in izniyle evladin merak etme

İnşaAllah kuzum benim birde seni kalp atısını kaç betadayken duydun hatırlıyor musun canım?

Kuzum akıntıya takılmasaydın. Akıntıyla yumurtlama arasında 4-5 gün oynuyo. Üstelik bilmezsen umut etmezdim umut etmezsen tutma ihtimali, yükselir kuzum

Nasi gidiyoo canimm naptinn aklima geldin bu sabah soriyim dedim
Bugun 15.50 de doktor randevum var cok korkuyorum ama cokta heyecanlıyım sat a göre 5+3 bugün carsamba 2300 lerdeydi beta bugun 5 bine yakın olmuştur Allahın izniyle. Neyle karsılasıcaz diye deliricem meraktan

Bugun 15.50 de doktor randevum var cok korkuyorum ama cokta heyecanlıyım sat a göre 5+3 bugün carsamba 2300 lerdeydi beta bugun 5 bine yakın olmuştur Allahın izniyle. Neyle karsılasıcaz diye deliricem meraktan
Ay hadi bakalim her sey cok guzel olcak merak etme.Bu arada sen uyumuyo musun kizim sabah 4 te de burdaymissin

Yaa ilk zamanlsr benimde kalkmalarim basladi hala devam ediyo genel olarak cok kaliteli uyunmuyo maleseff
Aynen bazen hiç birsey yokken uyanıyorum cok garip oluyo ama su 2 gündür mide sancısı beni cok korkuttu şiddetli sancıdı ben ne oldugunu anlayamadım

Aynen bazen hiç birsey yokken uyanıyorum cok garip oluyo ama su 2 gündür mide sancısı beni cok korkuttu şiddetli sancıdı ben ne oldugunu anlayamadım
Mide kaslarin bile gevsetiyo suan kendini yer acmak icin normal ( doktora sorarsin yine de ama stres yapcak bisey degil ya

Mide kaslarin bile gevsetiyo suan kendini yer acmak icin normal ( doktora sorarsin yine de ama stres yapcak bisey degil ya
Stresim herseyin yolunda olup olmadıgını düşünmekten kuzum. Normaldede benim en ufak bir stresimde midem cok agrır ben simdi cok stres yapınca delirdi sanki midem. İnşaAllah bugun hersey yolunda oldugunu ögreniriz bebişi falan görürüz

Bende ilk kez kullanıyorum ama bunlar gerçekten bağımlılık yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…