Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Canimmm nasilsin? Aklimdasin ama bir turlu yazamadim su surecte biraz sosyal hayattan koptum. Nasil geciyor hamilelik nasilsin iyi misin? Ne kadar oldu bebisin
Kuzum ilk kan sonucum 1225 cıktı 40 saat sonra verdim bu sefer 2311 cıktı. Allah izin verirse bu cuma doktora gidicem keseyi görmeye belki nasiptir bebişide görürüz sen nasılsın canım bebişin nasıl ne kadarlık oldunuz

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Ben salı günü iğne oldum doktor beraberlik günlerini yazdı ama ben eşimle konusmadigim için olmadı birşey büyük ihtimal bir hafta sürücek bir hafta sonra Beraberlik olduğu zaman gebelik şansı varmıdır iğnenin bir etkisi olurmu bilginiz varsa ôgrenebilirmiyim

Keske yaptırmasaydın iğneyi canım. Tabi ki 1 hafta sonra etkisi olması cok düşük ihtimal.

Sevgi topige baktım hamile misin diye bu ara kime içime doguyorsa hamile, saglikla gelsin degerin normal, iki gün sonra kese görünür muhtemelen, tebrik ederim

Sevgi topige baktım hamile misin diye bu ara kime içime doguyorsa hamile, saglikla gelsin degerin normal, iki gün sonra kese görünür muhtemelen, tebrik ederim
Amiiin kuzum benimm çok teşekkür ederim aynen hamileyim ama doktora gitmedik, daha yarın gidicem Allah izin verirse. Bir heyecan bir stres halindeyim

Cokkk sevindim ya. Saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallahh ben de iste mide bulantilariyla yasamaya calisiyorum su anda. Yarin 10.haftaya girmis olucaz insallahh teyzesii

Cokkk sevindim ya. Saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallahh ben de iste mide bulantilariyla yasamaya calisiyorum su anda. Yarin 10.haftaya girmis olucaz insallahh teyzesii
Amiiin kuzummm ay bebiş büyümüş bile Rabbim evlatlarımızı sagsalim saglıklı kolay ve vaktinde kucagımıza almayı nasip etsin doktoruna söyledin mi bulantını bazen ilaç veriyorlar kuzum

Herkese merhaba güzel anneler ve anne olmayı bekleyenler gebelik isterken bu topige denk geldim 1 yıllık evliyim ve bebek düşünüyoruz bu ay sık sık birlikteligimiz oldu ve o zamandan beri karnında bir şişlik hissi var idararim gelmişte tutuyormuşu gibi kasıklarımda çok ağrım oldu şimdi o kadar kalmadı göğüslerimde dokununca agri var ama adet öncesi olur bende birde bazen belimde ağrı oluyor normalde agrili sancılı bir adet geciririm ama bu sefer çok erken başladı ilişkilerden beri böyleyim iki haftadır bunları yaşıyorum bat 3 gün sabırsızlıkla bekliyorum önerisi olan var mı

Kızlarrr canim kizlar Bat 3 ekim bugün 3. Gün gecikme . Belirtiler çok olmasa da var . Düzenli regl oluyorum. 20 Eylül yumurtlama günüydü . Sizce gec döllenme vs olabilir mi pek bilgim yok ama deneyimli olanlar fikir verebilir mi

Hafta artık bklm gidicem kist vardır kesin
Canım Mart ayında böyle 10 günlük bir gecikmem olmuştu. Ne kan testlerimde ne rahimde yumurtalıklarda bir sorun vardı. Mevsim geçişi olduğu için muhtemelen gecikmiştir. Hiç canını sıkma. Haziranda da hamile kalmıştım. Bebeğimizi kaybettik şimdi tekrar istiyoruz bakalım. Sen de önümüzdeki aylarda hamile kalacaksın merak etme

Yumurtlamadan eminsen o 2 gün içinde olmustur canım varsa suan testte cıkar zaten bence bir test yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…