Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Aynen gerek kalmadı bu ay, sadece ev tasıdım umutsuzluk yaptım biliyosun ya degerlendirme lerim bile sacma saptandı hatta hiç bir takviye vs yapamadım diye hep üzüldüm
Hepimizi yeniden ev taşımaya düşünmemeye davet ediyorum
Önümüzdeki zamanlarda Türkiye’ye taşınma durumları söz konusu kuzum hayırlısı olsunn benide böyle bir mucize bulsunnn aminn

kız en güzel hamilelik haberi böyle oluyor ya bayılıyorum. Umutsuz oluyorsun ilişki sayılı oluyor ama hamilelik çıkıyor
Evet ilk etapta inanmıyorsun zaten bu ne saçma iş diyor insan o kadar degerlendir Ovülasyon yaptım olmadı simdi bat bile belli değilken oldu Rabbim cok büyük gerçekten yarın yine kan vericem inşaAllah saglıklı sekilde artıs olmustur cuma da nasipse doktora gidicez

Ağzından bal damlıyor sevgimmm aminnnnnnnn
Rabbim çok büyük ya senin güzel, haberini 4 gözle bekliyorum seneyede bu cocuklar hiç durmuyo diye konusuruz Allah izin verirse şey deriz seneler sonra benim oglan okumayı ögrendi tüm duvara çişim geldi yazmıs  bak kız demiyorum kızlarımızı hep, hanımhanımcık hayal ediyorum çünkü

çok teşekkür ederim allah razı olsun tabi yazarım inşallah güzel sonuçlar alırız.inşalah sizlerde güzel sonuçlar alırsınız

Ya yüzümde gülümseme sebebim oldun kuzumm çok güzel konular bunlarr ah ah
Rabbim inşallah tek tek bu konuları konuşmayı bizlere hayırlısıyla nasip etsin için kımıl kımıl oldu vallahi

Kuzum hayırlı olsun. Hayırlısıyla saglıkla büyüsün sagsaşım hayırlısıyla saglıkla vaktinde kucagına al inşaAllah bat göre ne zaman test yaptımçn ve beta kaç cıktı?

Ya yüzümde gülümseme sebebim oldun kuzumm çok güzel konular bunlarr ah ah
Rabbim inşallah tek tek bu konuları konuşmayı bizlere hayırlısıyla nasip etsin için kımıl kımıl oldu vallahi
Amiiin kuzum ama yinede duvarlara öyle yazmasınlar ya söyledikten sonra yıprandım bu çiş mevzusuna baba annemi çok seviyorum da yazabilirler bak ona okeyim ben

Amiiin kuzum ama yinede duvarlara öyle yazmasınlar ya söyledikten sonra yıprandım bu çiş mevzusuna baba annemi çok seviyorum da yazabilirler bak ona okeyim ben
Aynen kuzum eksik dua etmeyelim Rabbim inşallah gönlümüzce doya doya annelik ve babalık duygularını hepimiz yaşayalım aminnn

kızlar birşey soracağım reglim biteli 3 bugünle beraber 3 gün oluyor bittiğinin ertesi günü başladık 1 gün arayla devam edeceğim yumurta kalitesi veya sperm kalitesi açısından önereceğiniz birşeyler var mı ilişki sonrası yatmak uzanmak hemen duş almamak ayakları dikmek vs işe yarıyor mu kafaya takmamak için neler yapıyorsunuz ben çalıştığım halde genelde bunu düşünüyorum sğrekli bu siteye girmek de aklıma daha çok getiriyor bu konuları henüz başındayım önerilere açığım cevaplarınızı bekliyorum :) teşekkürler <3

Kuzum hayırlı olsun. Hayırlısıyla saglıkla büyüsün sagsaşım hayırlısıyla saglıkla vaktinde kucagına al inşaAllah bat göre ne zaman test yaptımçn ve beta kaç cıktı?
tekrardan allah razı olsun canım benim. aslında yeni denemeye başlamıştık 2 ay olmuştu bebek düşünmeye karar verdiğimiz 2 aydır takip ediyordum telefona bir program yüklemiştim ona göre doğurgan dönemleri de değerlendirmiştik. bu ayda 3 ayım bu ay reglim gecikince normal test yaptım dün size sormuştum hatta o şekilde oldu.yani ovülasyon testini daha hiç almamıştım düşüncem bir kaç ay daha deneyeyim eğer olmazsa öyle alayımdı ama rabbim sürpriz bir şekilde nasip etti.dün ilk kan testim de beta 988 çıktı bir de tekrar doktor muayenesine gittiğimde yapılacak

Çok sevindim kuzum Rabbim hayırlı saglıklı uzun ömür versin evlatlarına. Benimde beta normale göre yüksek cıktı da ondan sormuştum

Kızlar ben bu kadar çok istemiyordum hemen olsun diye gün geçtikçe heyecan arttı nasıl beklicem test yapmadan hiç bilmiyorum şuan kaynanam gildeyim evde olsam şimdiye yapardım Heralde dayanamzadım

Bat kaç gün geçince yaptın testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…