Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kan verdim 1225 cıktı bana dua edin carsamba yine kan vericem inşaAllah saglıklı bir gebelik tir. nasipse cuma günü doktora muayane olucam kuzum
Kuzumm değerin maşallah çook iyi gerçekten ikiz mi acabaa ay çok heyecan yaptımm dualarımız seninle inşAllah güzel haberlerle geleceksin

Benim bu aralar çok geciktiği biraz beklemek istiyorum yapınca sonuç ne olursa atarım buraya

Kızlar sizin durumlar ne benim bügün adet günü sol göğsümün ucuna iğne batar gibi acıyor şuan için kırmızıları görmedim ama benim genelde akşama doğru başlıyor bakalım bebiş varmı

Kızlar valla çok heyecan yaptım hala kırmızıları görmedim testi yapmamak için kendimi tutuyorum bakalım ne zamana kadar tutabilicem sizde durumlar ne bat lar ne zaman konuşalımda zaman geçsin

ben bir türlü beceremedim ya bu testleri saatler tutmuyor bir türlü hep aynı ssatte yapayım diye özen gösteriyorum illa ki olmuyor bugün ki teste de damlatma pompası yere düştü bardaktan damlatayım dedim baya üstüne döktüm :) şaka gibi yani yeniden başlıcam galiba akşam saatlerinde

Kuzum düzeni oturtmaya calıs 1saat önce yada sonra cok farketmez. Bazen sanssızlık olur sen takılma

Amiiin kuzum benim çok, dua edin bana bende size ediyorum inşaAllah hep birlikte saglıkla hayırlısıyla sagsalim bebeklerşmizi kucagımıza alalım
Amin kuzum ederim tabi rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bende ovulasyon almadım bu ay 2 3 gün ilişki olarak deneyeceğim. Artık düşünmek istemiyorum

T
Tebriklerr sağlıkla kucağına al inşallah muayeneye gidince yine yaz bebek nasılmış diye kız valla bende kendimi zor tutuyom bugün adet günüm hala kırmızıları görmedim test yapmak için bekleyebildiğim kadar beklicem bakalım

Sen bişey yapmadın dmi kuzum. Takviye falan kulladın mı. Ay geçen gün polen falan diyorduk kısmete bak gerek kalmadı
Aynen gerek kalmadı bu ay, sadece ev tasıdım umutsuzluk yaptım biliyosun ya degerlendirme lerim bile sacma saptandı hatta hiç bir takviye vs yapamadım diye hep üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…