Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kuzum benim bugun kan vericem inşaAllah içimde hem heyecan hem korku karman corman hisler var

Daha bugun aksam üzeri tıp merkezine kan vermeye gidicem nasipse canım. Sonuca göre ne kadar belli olur carsamba da hem doktora gidicem hemde beta 2 kat artmısmı diye bakıcam yine canım
Sağlıkla gelsin inşallah gönlüne göre olsun inşallah bide ikiz haberi alırsın canım benim

Kuzum benim bugun kan vericem inşaAllah içimde hem heyecan hem korku karman corman hisler var
Gebeliktendir o hisler hormonlar dan korka canım bende senin gibi Bi kayıp yaşadım ikinci gebeliğimde çoook korktum Herman acaba bişey mi oldu bişey mi olucak derken kucağıma aldım minişimi inşallah bu sefer sende hiçbişey olmadan alıcak sın kucağına artık hislerine bile dikkat et sen ne hissedersen bebişlerinde hisseder korku üzüntü vb negatif şeyleri sil at bebişlere odaklan

İnşaAllah kuzum. Rabbim isteyen herkese tez vakitte saglıklı hayırlı evlatlar versin hamilelere de sagsalim saglıklı bşr sekilde evlatlarını kucagına almayı nasip etsin

Yaa ben 3 gun aglamistim ben naptim simdi diye merak etme duzene giricek hislerin de kendine biraz zaman tani aglamak istiyosan agla,kaygilancaksan kaygilan sadece normal oldugunu hatirlat kendine Etrafindaki insanlarla paylasmaya basladikca normallesicek surecin

Benim Heralde yok kızlar bebiş yarın bat adet olucakmışım gibi hissediyorum bakalım hayırlısı en azından adet olsam kas gevşeticilerimi falan yutardım eşim 2-3 Ay ara verelim bebek denemeye diyo ama ben artık olsun istiyorum galiba bakalım hayırlısı olsun bu ay sizlerin haberlerinizi alırım artık

İnşaAllah canım daha bugun ilk kanı vericem ne kadarlık o bile belli değil carsamba da randevu bulabilirsem doktora gidicem ve 2. Kez kan vericem Allah izin verirse. Birde pıhtılasma testi yaptırmam lazım o olmasa haftaya giderdim doktora ama cok geciktirmemem lazım çünkü sonuc 1 aya cıkıyo mus

O kadar sevindim ki sırf sizin için bakıyordum konuya :) Rabbim hayırla kucağınıza almayı nasip etsin

Yaa bana pihtilasma testi yapmadilar o ne icin yapiliyo

Allah razı olsun canım. Benimde kaybım var geçen sene. Bana dua et bu sefer evlatlarım saglıklı hayırlı uzun ömürlü olsun olur mu? Ben daha dün hamile oldugumu öğrendim
canım allah evladını sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah çok sevindim senin adına uzun zamandır bu konunun içindeyim uğraşların çabaların sonuç verdi :)))

Kızlar bu test bozuk mu ya bilgisi olan var mı labaquick ovülasyon testi ama çizgiler kayık

Eklentiler

• 45F34886-9A1B-4496-B228-C9453AE81E42.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 31
merhaba,
dün regl olmam gerekirken olmadım sizce bugün gebelik testi yapsam mı yoksa biraz daha beklemeliyim

Kızlar bu test bozuk mu ya bilgisi olan var mı labaquick ovülasyon testi ama çizgiler kayık
İlk cizgi de sola cok kayık oldugu için değil bence kuzum bebiş var gibi hayırlı olsun şimdiden aç içine bak kaymıs ya cizgiler istersen bir tane daha yap yarın ilk idrarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…