Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Buarada 5-6 aydır adet görmüyorum dojtorada gitmesin menapoza gordunmu onuda bilmiyorum
Normalde benim bildiğim eğer menepoza giriyorsan adet olmam için ilaç veriyorlar benim halamın Bi tanesi kaç yıl ilaçla adet gördü menepoza girmemek için hem menepoz demek için en azından bir yıl adet görmemek gerek diye biliyorum artık yumurtlama azaldığı için daha az daha seyrek adet olabilir

kızlar selam ben adet olmadım ama 2. kez ara kanama yaşıyorum ovülasyon testine de öylesine başlamıştım adet olmayınca nasıl takip edicem kaç gün daha beklemeliyim bilmiyorum kan testi negatif

Merhabalar. En son dört ay önce regl oldum. C life diye bir karış karım kullandım yumurtlamayı gördüm ayın 30 ü beklenen regl. Şu an. Pco var tabi bir de bende. Test yapsam gebelik olup olmadığı belli olur mu sizce kızlar

kızlar selam ben adet olmadım ama 2. kez ara kanama yaşıyorum ovülasyon testine de öylesine başlamıştım adet olmayınca nasıl takip edicem kaç gün daha beklemeliyim bilmiyorum kan testi negatif
Her gün aynı saatlerde idrarını 2 saat tutup Ovülasyon testini kullanıcaksın ama asla ilk idrarla değil canım. Ara kanama oluyor bazı dönemlerde ama önemli bir sebebi de olabilir bir doktora git istersen

Merhaba. yumurtlamadan sonra 12. Gün gebelik testi yapabilirsin

Yumurtlama dan ve catlamadan kaç gün geçti. Sanırım tutmussa yumurtlamadan hemen sonra belirtiler kesilmeden devam ediyormuş. Sanki sen bana hamile gibi hissediyorsun
Ay benim tam olarak dediğiniz gibi oldu. Yumurtlamadan sonra belirtiler hiç geçmedi. Ama pco olduğu için kafam süreli karışık

Programlar genelde doğru günü vermiyor. Çünkü herkesin bünyesi cok farklı. Kesinlikle ovulasyon testini tavsiye ederim. Takibi de oldukça kolay.
Onlar ortalama tarih veriyor zaten kesinlikle dogru değil canım gerçekten bende pco hastasıyım hiç bir uygulama yumurtlamayı dogru göstermiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…