Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kuzum ben en ufak seyde cok hasta olan bir insanım o yüzden belirti olmazsa inanmam çünkü vucudum da bir can daha olsa alarm verirdi ay keşke hamile çıksam
Anladım kuzum hayırlısı diyelim ya inşallah gelecek ay güzel haberler alırız Bende kendimi hazırladım reglim sabah kalkınca oluyor genelde bakalım ne olacak az önce belim kırılcak gibi ağrıdı birde regl sancıları girmeyi başladı bile

Kuzucum belki hamilelik belirtisidir. İnşaAllah hamilesindir nasıl mutlu olucam hamileysen

Naptın ne durumdasın kuzum
Arkadaşlar merhaba ben geçtiğimiz günlerde kan testi verdim. 0.320 çıktı ancak farkettim ki reglime 11 güm kala vermişim yani çok erken. Yumurtlama testimi ara sıra yapıyorum normalde 12 15 Eylül arası yakaladım sonrasında çatlama oldu negatife dönüyordu hayalet çizgi vardı. Ancak geçen günlerde merakına tekrar yaptım ve çift çizgi çıkmaya başladı. Bugün tekrar yaptım yeniden aynı çıkıyor. Bir sağlık sorunum yok bat 2 ekim bir bilgisi olan var mı?

Eklentiler

• IMG_20220923_195843.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 16640973085237603552612510366425.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 35
Merhabalar Ben de çeşitli zorluklar yaşadım bebek konusunda 4 yıldır. 3 düşüğüm var. Bu ay bir de ovulasyonla deneyeyim tekrar dedim. Normalde adetlerim çok düzenlidir ama 23. gün tesadüfen yaptığım ovulasyon testinde koyulaşma gördüm. 25. gün pik oldu. Değerlendirdik, bekliyoruz. Pik'in üstünden 8 gün geçti. Beklemeye devam Kendimi çok yalnız ve çaresiz hissediyorum. Burda paylaşmak istedim ben de.
Hepimizin gönlünce olsun inşallah

Canım bu hamileliğe işaret oluyordu galiba. Az kalmıs regline de regl zamanına 3 kala gebelik testi yapsan cıkar bence

Ben kendimden umudu kestim çünkü adet öncesi gergin olurum ben cok ve suan aynısı oldum resmen catlıyo içim durduk yere herseye gıcık oluyorum
Bende de canim sinir başladı, adet öncesi baş ağrısı olur bende hafif başladı. sancı nedense 4-5 gün var hafif.

Benim reglim 1 gün gecikti, ama yumurtlamanın 8. Günü daha. Geç yumurtladim biraz. Ondan geç regl olacam sanırım.

Aynen 14. Yada 16. Gün olursun canım. Suan için tüm belirtiler hamilelikte olabilir adette olabilir çünkü daha var bat zamanına kuzum

Aynen 14. Yada 16. Gün olursun canım. Suan için tüm belirtiler hamilelikte olabilir adette olabilir çünkü daha var bat zamanına kuzum
Evet canim. Ondan cumartesiye kadar bekleyeceğim mecbur. Cumartesi gün yumurtlamanin 14. Günü oluyor. Eğer o zamana kadar olmazsa pazartesi test yaparım insallah

Bende çok heyecanlıyım daha günüme var 9 gün ama belirtileri var adet olacak gibi kasık ağrısı göğüs büyümesi bugün hassasiyet başladı bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama uçları koyulaşmış gibi çok heyecanlıyım yarın progesteron testi var orda daha net çıkacak dua idin lütfen bende size edecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…