Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Biraz daha beklemek istiyorum çünkü ilk gebeligimde 27 gunde silik cikmisti belki de gecikmeli regl olacam eger 39.gunde regl olmazsam test yaparim

Belirtileriniz nedir ?
Yumurtlamadan beri kasık ağrısı ve akıntılarim olmuştu daha öncesinde bu ay da hep öyleydi.Normalde yumurtlama döneminde olurdu sadece akıntım.

Ah kuzum aynen öyle rüyalarımız zaten komedi inşaAllah hamileyizdir bu ay mucize olur

Bende regl oldum.Laboquick gebelik testinin beklemiş hali yanıltmasin sizleride(test baya bekledikten sonra çizgi oluşmuştu) .Bu ay mfk eş bir aylık eş paketi alsam mı acaba? Bu pazartesiden sonra buralara da ugramicam, sınavım var sınava odaklanıp bebek işini kafamdan aticam. (İnşallah,Amin)

Allah zihin açıklığı versin canım. O dediğin paketi dene istersen bende bu ay bir karısım var onu denemek istiyorum

Merhaba kızlar adeten sonra kasık ağrım başladı sanki adet olacak gibi ama hala 10 gün var adetime sebebi ne sizce lütfen yardım
Merhaba Yumurtlama döneminde olabilirsin canım yada belki hamile kalmıssındır döllenme aşamasındadır. Yumurtlama dönemini biliyormusun? Akıntı takibi yada Ovülasyon. Testi kullanıyormusun

Yumurtlama dönemim bitti test yaptırmadım ilker böyle bişey hissediyorum
Bazen adet öncesi, sendromu cok önceden başlayabiliyor özellikle bebek düşünüldüğü zamanlarda. Ama hamilelik le adet belirtileri de neredeyse aynı oldugu için hamilelikte olabilir canım yumurtlamadan sonra 12. Gün test yaparsan testte cıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…