Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Çok geçmiş olsun canım biz de iyiyiz bulantılar olmasın diye dua ediyorum biraz kayınvalide terörü yaşıyoruz bebeğin erkek ve adının Timuçin olacağından çok emin inşallah kızım olur
Timuçin kimin ismi kuzum kendimi istiyor
Hayırlı sağlıklı olsun inşallahh gönlünce olsunnn cinsiyetide

ne güzel kuzum belirtilerinle geçen bir ay bende oda yok doktordan yeni geldim zaten olsa görünürdü geçti bu ay da adeti bekliyorum

ne güzel kuzum belirtilerinle geçen bir ay bende oda yok doktordan yeni geldim zaten olsa görünürdü geçti bu ay da adeti bekliyorum
Olsun kuzum. Bende muhabbet olsun modum yükselsin diye söyledim. Geçen ayda vardı aynı belirtiler hatta cok daha fazlası vardı hatta Ovülasyon kullandım günleri bile hiç kacırmadım ama negatif sonuc aldım adet oldum bu ay geçen aya göre daha az belirtim var degerlendirme lerim de cok az zaten ve arada hep 3-4 gün var cpgunda

Hiç belli olmaz kuzum

Bugün benimde çok kasık ağrım oldu hadi bakalım hayırlısı

Kizlar bugün adet günüm ama olmadım napayim sizce bi fikir verin lütfen çok tedirginim adet olurum diye aslnda adet olcak gibi sabah sancim vardi ama hiç bisey gelmedi halada yok
Biliyorum negatif görmeye dayanamıyoruz. Eğer böyle gecikmelerin falan olmuyorsa sabah ilk idrarında bence test yapabilirsin canım inşallah pozitif çıkar

Kuzu senin belirtilerde başladı demk hadi inşallah bu ay hepimiz güzel haberler alırız

Biliyorum negatif görmeye dayanamıyoruz. Eğer böyle gecikmelerin falan olmuyorsa sabah ilk idrarında bence test yapabilirsin canım inşallah pozitif çıkar
Insallah adetime 2 gün kala ergen gebelik testi yaptım negatif çıkmıştı ama qksam ustu yapmıştım etkisi olur mu bilmiyorum korkuyorum açıkçası adet olcak gibi sancimda var gibi ama bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…