Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşaAllah kuzum hayırdır neyin var önemli birsey değildir inşaAllah
Kuzum bulantı ateş titreme ishal beni mahvetti bugün biraz daha iyim ama aşırı halsizim hep yatıyorum bu ay benim beklediğim birşeyim yok tek ilişki oldu zaten önümüzdeki maçlara bakacaz

Kuzum bulantı ateş titreme ishal beni mahvetti bugün biraz daha iyim ama aşırı halsizim hep yatıyorum bu ay benim beklediğim birşeyim yok tek ilişki oldu zaten önümüzdeki maçlara bakacaz
Kıyamam sana Allah acil şifalar versin tez vakitte saglıgına kavuştursun. Sen dinlenmene iyileşmeye bak bebek mevzusuna sonra döneriz kuzum

Hala kalp atışını duyamadık bekliyoruz bu cumartesi duyacaktık. Pazartesi doktora gitmek zorunda kalınca 2 hafta sonraya erteledi
Sıkıldım ama yasaklardan. Kahve çay içememek üzüyor beni
Tamamıyla onları kesene gerek yok günde 200 ml lik kahve serbest kuzum çayda açık olacak sekilde cok abartmadan içebilirsin. İnşaAllah kalp atısını da duyarsın hersey yolunda ilerler

Tamam kuzum zaten bunu adetliyken başlarız diye düşünüyorum aynı zamanlarda başlarız Allah nasip ederse çok geçmiş olsun kuzum dualarım seninle
Adet olmayı bile bekleme bebeğim elinde varsa sende eşinde sabah kahvaltıdan sonraa bir tatlı kaşığı yiyin Sağol kuzum beniim

Adete 10 gün kala ben başladım çünkü yine birsuru belirtim var (alay etmeyin)
Adete 10 gün kala ben başladım çünkü yine birsuru belirtim var (alay etmeyin)
Merhaba canım. Ben bundan yaklaşık 10 gün önce aşırı bel ağrısı , yemek yedikçe başlayan mide yanması ve yüzümün aynı ateşim varmış gibi yanması sonucunda vücudumda bir değişiklik olduğunu fark ettim ve bir test yaptım adetime yaklaşık 8-10 gün vardı. Ve hep silik bir çizgi çıktı. Gittim kan testi verdim şuan hamileyim ve adet günüm aslında bugün. Demem o ki evet bazen bazı şeyleri psikolojik yapabiliriz ama kadınlar kendi vücutlarını tanırlar ve gayette daha önceden anlayabilirler. Alay eden insanlara da aldırmamanı öneririm. Umarım hamişsindir ve sağlıkla kucağına alırsın.

Ben kalp atışını hissetmiştim
Gittikçe psikolojik belirtiler azaldı, artık hiç hissetmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…