Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlaaar günler sonra merhaba ne durumdasınız merak ettim benim bat yarın testler hala negatif çıkıyor.. Belirti olarak devam eden şeyler var ama artık psikolojik olduğunu düşünmeye başladım yani karnımda kahverengi çizgi bile çıktı şaka gibi

İnşallah en kısa sürede güzel haberler verirsin bellimi olur umudum yok derken bide bakmışsın hamilesin herşeyin vakti var allahdan hakkında hayırlısını dile bu arada yaş kaç
Amiiin canım. Zaten öyle yapıyorum. 28 yasındayım 1 bucuk sene önce bir kaybım var o kaybımdan sonra anca kendimi toparlayıp tekrardan cocuk düşünmeye başladım ama o zamanda bile 8. Ayın sonunda hamile kalmıs tım Pco hastasıyım. Eşim ne durumda bilmiyorum. Ama en bastan cocuk istemek cok yıpratıcı. İlk gebeliğimde cok belirtim vardı simdi 0 belirti olunca umut edemiyorum geçen ay Ovülasyon testi kullandım ona ragmen tutmadı bu ay ev tasıdım düzenli değerlendirme olmadı yumurtlama dönemimden de emin Değilim ki adet tarihim konusundada bir fikrim olsun

Kaybın için bunu yaşamış biri olarak çok üzüldüm inşallah bidaha yaşamazsın hamilelik belirtiside her gebelik farklı olur kendini şartlama şu belirtiler olucak diye ben daha 22 yaşındayım iki gebeliğimdede belirti yok denecek kadar azdı sürekli uykum geliyodu uyukluyodum benim gebelik aklıma bile gelmiyodu ama oldu

Öyle tabi ama ilkinde cok. Aşırı belirti olunca özellikle şişkinlik gögüs şişkinliği ve agrısı öyle fazlaydı ki simdi bunlar olmayınca bir ihtimal bu belki belirtisiz olur desemde kendimi cok kandıramıyorum. Çünkü felaket agrılarımda olmustu diger gebeliğimde. İlla belirti olur diye düşünüyorum tabi bu benim fikrim 10 güne aşagı yukarı belli olur regl olurum yada test yaparım Allah izln verirse. Hayırlısı olsun artık napalım

mehrunnisa loirily Polenimbenimle kızlarrr nabıyosunuz bebişler nasıl gelişmeleri, teyzeleri olarak merak ediyoruz neler yaptınız
Canimm cok sukurr. Bu hafta mide bulantilarim basladi cok fena. Afedersin ama cikarma da yok sadece kuru kuru bulanti oluyor beni epey zorladi her acidan. Evden disari cikamiyorum annemlere geldim burda daha kendime geldim. loirily kuzum seninle gidisatimiz hep ayni oluyordu insallah haftaya mide bulantin baslamaz.
Sen nasilsin canimm Sevgicik

Kuzum doktoruna söyle ona göre sana bulantın için bir yöntem söyleyebilir. Allah yardımcın olsun. Ben iyiyim evimi yerleştirdim öyle boş boş dolanıyorum buralarda

Sevgicik ve diğer batı bekleyen kızçelere hadi gelin sohbete
Ben umutsuz vaka bu ay biliyorsun bana golü gögüslerde belirti olmaması vurdu gögüs ucum büyümüş ama ara ara oluyordu sanki o. Ya adet belirtisi olarak bile hassaslasmadı ki bende ümit edeyim kuzum adet belirtisi olarak sag sol kasıkta batma tarzı arılar oluyor onu söylemeyi unutmayayım

Ee kuzum zaten istediğimizde o değilmi kasıklarda olan ağrılar göğüsde ağrılar zamanla uğrucak artık

Ay inşallah başlamaz şimdilik her şey çok iyi gidiyor herkes iyi mi Sevgicik Tiniminimavihanim

mehrunnisa loirily Polenimbenimle kızlarrr nabıyosunuz bebişler nasıl gelişmeleri, teyzeleri olarak merak ediyoruz neler yaptınız
Hala kalp atışını duyamadık bekliyoruz bu cumartesi duyacaktık. Pazartesi doktora gitmek zorunda kalınca 2 hafta sonraya erteledi
Sıkıldım ama yasaklardan. Kahve çay içememek üzüyor beni

Kuzum doktoruna söyle ona göre sana bulantın için bir yöntem söyleyebilir. Allah yardımcın olsun. Ben iyiyim evimi yerleştirdim öyle boş boş dolanıyorum buralarda
Allah kolayliklar versin sana da canim benimm. Evet dr a pazartesi gidicez insallah ben birsz gec kaldim insallahh pazartesi gunu kalp atisi icin gidicez rabbimin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…