Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yumurtlamanın 16.gunu bugünde regl olmadım.18.gune kadar bekleyeceğim.Tek ilişki oldu ama bakalım hayırlısı artık normalde umitlenmezdim bu ay ama adet gormedigin hergun de yeniden yeşeriyor umutlar.Hakkimizda hayırlısı olsun inşallah

Merhaba hanımlar çatlatma iğnesinin 14.günü testimi koyuyorum sizce gebelik var mı 12.gün yapmıştım onda yoktu ilk görsel 12. İkinci 14.gün testi

Eklentiler

• AA2ED95C-3F1C-49AA-A567-1CCF30A1C6E9.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 51
  • 449D7B8B-6A3D-423C-A344-87272976EA99.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 52
Benimde bat 4 ekim bakalım hayırlısı o zamana kadar baya streslenirim heralde birazda pişman olmaya başladım gibi oğlum şuan 2 yaş 7 aylık nasıl olucak bilmiyorum
Bence tam zamanı canım simdi olsa 9 aya dogsa zaten oglun iyice kendini ifade edip derdini anlatabilir çok zorlamazsın

Bence tam zamanı canım simdi olsa 9 aya dogsa zaten oglun iyice kendini ifade edip derdini anlatabilir çok zorlamazsın
Kıskanırsa falan diye çok düşünüyorum çünkü pandemi falan derken hep tekti herkesin ilgisi üsyündeydi alıştırmak zor olucak ama minik bi kızım olsun çok isyiyorum allah isteyen herkese nasip etsin hem korkuyorum hem heyecanlanıyotum

Korku olması normal. Bende cocukken kardeşimi cok kıskanmısım hatta alerji gibi stresten vucudum şişmiş ama simdi sorsan annemden babamdan cok kayırıyorum sanki onu. Hersey geçer yeterki saglık olsun saglıklı olsunlar hem belki düşündüğün gibi olmaz cok sever kardeşini. Simdiden yavas yavas kardeş düşüncesine ısındırmaya calıs nemce canım

Ayın dördüne kadar nasıl beklicem hiç bilmiuorum illaki olsun demiyorum ama yinede şimdiden çok heyecanlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…