Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Amiiin canım sağolasın. Ben kafaya taktıkca belirtim oluyordu ama kesin hamileyim denilen cinsten. Ama bu ay ev tasıdımcyerşestirdşm tamir işleri vs derken bebek işini cok düşünemedim hatta geçen ay Ovülasyon testi ile yumurtlama catlama vs günlerini değerlendirmiştik olmamıstı. Bu ay gelişi güzel ara ara degerlendirme yaptık ama bu ay kendimde ne belirti aramaya vaktim oldu nede bebek üzerine cok arastırma yapmaya ve suan belirtim de yok normalde cocuk düşündükce belirtim olurdu bu ay yogunlasamadıö ya belirtim de olmadı ama umutlu da değilim 0 belirti ile hamile kalacağım konusunda heveslenemiyorum çünkü dediğim gibi öncekisşmde cok asırı belirtilerim vardı

BEnde bunları duymuştum canım hamile kalan arkadaşlar yazmıştı ama marka yazmamışlardı şimdi markasınıda bilmek iyi oldu. Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah gebeliği nasıl mutludurlar şimdi bu arada benim regle 2 gün var bel ağrım hep devam etti yumurtlamadan sonra bugün sol kasığım ağrıdı bazen sağda solda ağrı oldu. Akşam üstü sol kasığıma elimi koydum atıyordu pıt pıt kısa sürdü. Birde sabah ıslaklık hissedince peçeteyle kontrol ettim akıntı çok az ve açık şekilde kahveydi. Akşam üstü bir defa daha bu şekilde akıntı geldi şuan kuruyum. REgl başlıyor sanırım aslında daha öncelerde hiç lekelenmem olmazdı günüm gelince direk olurdum şimdi 2 gün önceden olması düşündürdü. Geçen aylardan negatife alışınca hiç içimden hamileyim geçiremiyorum

Kuzum ikizleri dogdu onların Rabbim saglıklı hayırlı uzun ömürler versin. Bence bu lekelenme devam etmezse yerlesme kanaması olabilir, hayırlısı neyse o olsun. İnşaAllah regl gelmez ve hamilessindir ne cok belirtin varmıs kız bende bu ay 0 belirti ne gögüs agrısı ne kasık agrısı nede Baska birsey benim de hiç beklentim yok bu ay o yüzden

Kuzu gece gece yarım okumuşum ben gebe kalmış sandım olmuştu yazmışsın vala say say bitmez belirti var ama gebeliğe yormuyorum sonrası hüsran olursa üzülmeyim diye. Hayırlı olan olsun inşallah Bekle bakalım belki seninde belirtisiz olmuştur

Hayırlısı kuzum bu ay sen 2 kez yumurtladım ya bence senin bu Lekelenmen de yerlesme kanaması inşaAllah . Yok ben hiç bebege yoramıyorum geçen ay bile birsürü belirtim oldu o zaöan bile negatifi gördüysem bu ay hiç bebege yormaya calısmaya yım. Hissiyat olarakta hissetmiyorum zaten kuzum

Benim aslında korkularım büyütememek falan değil dediğim gibi üçüncü gebeliğim olucak çocukları çok seviyorum ama ilk gebeliğim ölü doğumla sonuçlandı 33 haftalıkkrn ikinci gebeliktede düşük trhlikesi falan vardı çok yıpratıcı süreçler oldu her an her saniye hareketini takip ettim yine bişey olucak korkusuyla hergün iğne ilaç progestan asprin kan sonrasında kan sulandırıcı sürekli hastane falan çok yıpratıcı oldu o psikoloji. Benim asıl korkum süreçten daha çok yine ilk gebeliğim gibi sonuçlanması

Benimde iki gebeliğimdede belirti olmadı bellimi olur umudunu yitirme sen hele ilk gebeliğimi hiç beklemiyodum bile daha yrni evliydik ne bilim öyle hemencecik olucanı bi bakarsın hiç bellimi olur bu ayda yoktur diye füşünürken gebe kalmış olursun allah gönlünüze göre versin

Kalbini ferah tut canım kötüyü düşünme kaybın için çok üzgünüm Allah birdaha yaşatmasın. Sen olumlu düşün iyi düşün Allah büyük bakarsın bu çok iyi olur risksiz güzel bir hamilelik geçirirsin

Hayırlısı kuzum herseyin. Benim pek umudum yok ama olsun bakalım

Olabilir neden olmasin :) ben 4-5 gun onceden yaptigimda negatifti erken yapmamak gerek bana gore 2 guncuk daha sabrediin henuz erken 5 aydir deniyormussunuz zaten yakin zamanda aliriz haberinizi :))

Olabilir neden olmasin :) ben 4-5 gun onceden yaptigimda negatifti erken yapmamak gerek bana gore 2 guncuk daha sabrediin henuz erken 5 aydir deniyormussunuz zaten yakin zamanda aliriz haberinizi :))
Insallah yaerken testler 6 gün önce kadar sonuç veriyomus o yüzden yapmıştım insallah hepimiz aliriz güzel haberleri

Kafaya takmamak gerekiyor da bu kadar takiple mutlaka kafaya takıyorum ben de
Canim kısmet işte herşeyi ayalayamiyorsun.
Bende yumurtlamadan haberim olmadan ilişki yaşadık. Ertesi gün yumurtlamayı gördük ilişki yaşadık. Ertesi gün çatlama beklerken yumurtlama devam etti ilişki yaşadık derken catlamanin olduğu gün 4 gün üst üste ilişki yaşamış olduk.

Bat ne zaman

Hayırlısı kuzum regl sonrası gün aşırı değerlendirirsin denk gelirse. Bakalım kuzum son 1 gün şuan lekelenme falan yok dün olduğuyla kaldı. Kupkuruyum ya birde merak var ki şimdi ne olacak diye regle hazırım ama şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…