Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben kafa dagitmaya tatile gittim her akıntıda kesin yumurtlayorm diye adamı yataga atıp saatlerce yastik koyup bekledim şahane bir kafa dağıtma tatili oldu eve dönerken 6 tane gebelik testiyle döndüm niye çünkü kesin hamileydim o zamanda

Merhabalar
Benim de 10 Eylül ve 11 Eylül yumurtlamam oldu 12 eylülde çatlama oldu adetime 5 gün var daha ama 3 gündür göğüs ağrım var dokununca acıyor normalde adete yakın göğüs ağrım olmaz direk adet olurum. Bugün hafiften geçti o ağrı ama akıntım var ve bacaklarıma arada ağrı vuruyor bunlar sizce gebelik belirtisi olabilir mi 5 gün beklemedeyim ama korkuyorum da inşallah güzel haberler alırız

Merhaba kızlar benim bi oğlum var çocuk istiyorum ama aynı zamanda korkularım da var dün gece oğlumdan sonra ilk defa korunmadık pişmanmıyım bilmiyorum bide benim üçüncü gebeliğim olucak hemen kalıyorum o yüzden iyi karar vermem gerek iki gebeliğimdede hiç uğraşmadık bile öyle sürekli test vb. Hiçbişey yapmadım korunmasız ilişkide hemen oldu

Herkese merhaba, geçen ay kimyasal gebelik geçirdim 14 günlük kanama dönemim oldu,kanama bitince Ovulasyon testine başladım ve 7 Eylülde yumurtlama 8 Eylül'de çatlama gördüm. Ancak ben bu ay sadece ve sadece çatlamanin ertesi günü olan 9 Eylül de ilişki oldu.bugun yumurtlamanın 15.gunu adet olmadım evde yalnızca bir testim var.Benim gebe olma ihtimalim olabilir mi yoksa yumurtlamayı kaçırdım hiç şansım yok mu ? Ovulasyon gününden beri de sol kasık ağrısı devam ediyor akıntım baya artti. Bu ay ümidim hiç yok ama belirtilerde acaba olabilir mi dedirtti.

Merhaba. Öncelikle hayırlısı olsun. Şunu unutma eger onun rızkı varsa, ömrü varsa tek ilişki de bile olsa gelecektir. Ancak bu iyi düşünülmesi gereken bir karar elbette. İyi düşün iyi olsun vardır hersey de bir hayır. Olacak oldu mu korunurken bile olur. Belki de minik bir bebek mutlulugunuza mutluluk evinize bereket getirecektir. Eger hamile kalırsan sakın endişeye kapılma bir kere yasamıssın tecrübelisin sen içindeki annelik Sevgisiyle onu da sevgiyle büyütebilecegini düşünüyorum

Önemli olan çatlamadan sonraya yetişebilmesidir spermler in belki de tam zamanında olmustur. Kaybın için üzgünüm Allah birdaha yasatmasın içini ferah tut olucak oldu mu her türlü döllenme ye yetişiyor spermler

Sonuç
canın yumurtlama ve çatlama süreci 36 48 saat sürebiliyor. O bir kere yaşadığın ilişki dahi denk geldi ise o güne tutmuş olabilir. Çünkü sperm içeride 3 gün canlı kalabiliyor. Adetinin geciktiği gün testini yap Allah’ın izni ile. Tutmuşsa belli olur tatlım. Hayırlısı ile mevlam hepimize nasip etsin ben 7.8 aydır bekliyorum sağlığı ile

Aynı günlerin takibindeyim cnm bakalım inş hayırlısı ile güzel haberleri alırız. burdan bilgilendir. Bende yazıcam

Bizi burdan bilgilendir olurmu tatlım merak ederim

Kizlar selamm nedir durumlariniz var mi belirtiler? Benim icimi korku sardi asiri ani oldugu icin cok hazirliksiz yakalandim sanirim duygularim alinmis gibi.. Umarim haftaya keseyi gorurumde biraz olayin

Kizlar iyi geceler az önce kayıt oldum buraya hep konuları okuyordum 1.5senelik evliyim hazirandan beri bebis deniyoruz henüz olumlu bi sonuç alamadk malesef suan reglime 2 gün var erken gebelik testi yaptim 2 testte negatif çıktı ama gün icin aksam ustu yapmıştım sizce değişir mi sonuç göğüslerimde koyulasma sivilcemsi püturtuler ve hafif damarlanmalar var ara sıra bel agrim oluyo ve iliskiden 1 2 hafta sonra adet sancısı gibi karin qgrisi çektim sizce hala umudum var mi

Tiniminimavihanim sevdaluk1911 mavilihayat00 Zuzu666 Safransari ve diğer tüm Kızlarrrr bugun anneö mesaj attı bir tanıdıgım 8 senenin sonunda hamile kalıp ikizleri olmustu. Normalde annem dogal seylerde cok etkili oldukları için korkar ancak dedi ki illa sende kullan. Cidden o kişiyi de tanıyorum. Sonra o kişiyle irtibata geçtiler. Arı sütü bal propolis ve arı poleni karısımını kullandığını eşinin de arı sütü kapsülü kullandığını. Tedavilere olmayan bebeklerinin dogal yoldan bu karısım la ikiz olarak oldugunu söylemiş. Macunu kadınlar sabah aksam ac karına 1 kaşık. Arı sütünü ise eşinle birlikte sabah ac karına meyve suyuna atıp içicekcekmişiz. Özellikle sebepsiz infertilite ye de faydası olacagı ı düşünüyorum aksamdan bu yana arastırdım en geç ilk 3 ayda herkes Allahın izniyle hamile kalmış. Hatta cogu ilk ayda hamile kalmış. Ama alınması gereken yere kadar söylediler bana orijinal olması dogal olması sartmıs. Bu ay hamile kalmazsam bunları alıcam. Rabbim büyük belki vesile eder Allahın izniyle bizde hamile kalırız bu arada sayısız faydaları da var. Markası bu olmalıymış bu dogalmış. İnstegram dan almış isteyene adresini de atarım. Rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin. Bu arada burda bir yorum okudum 10mm olan yumurtasını bu karısım. 4 günde 20 mm ye cıkarmıs bu arada enerji veriyormuş. Arı sütü de spermler in hızını kalitesini cok fazla arttırıyormuş bence denenebilir. Rabbim tez vakitte nasip etsin. Ben zaten dogal ürünlere cok sempati duyuyorum burda bşrcyprumdada kadın yumurtlama dönemini bunu kullanırken cok fazla hissettiğini bunun cok faydalı oldugunu yazmıs. Hemen sizinlede paylaşmak istedim. Ben önceden duymus tum ama önemsememiştşm ama 8 senedir cocugu olmayan tanıdıgım ikizlere bununla hamile kaldıgını duyunca tabi fikrim değişti

Adetin gelene kadar ümit vardır inşaAllah hamilesindir canım. Altta bir yorum yaptım onu oku istersen bir karısım duydum bu gece. bakarsın sana da şifa olur vesile olur

Adetin gelene kadar ümit vardır inşaAllah hamilesindir canım. Altta bir yorum yaptım onu oku istersen bir karısım duydum bu gece. bakarsın sana da şifa olur vesile olur
Insallah canim Allah isteyen herkese en kolay en güzel şekilde nasip etsin inşallah çok bi tecrübem yok erken gebelik testleride 6 gün önceye kadar doğru sonuç verir diyolar bi umutsuzluğa kapıldım açıkçası böyle olup sonradan pozitif çıkan var mi acaba mayısta k.dogum Dr gitmiştim hic bi problemim yok cok sukur elenatal 1 vermişti 5 aydır kullaniyorum

Anlıyorum canım ama bazen sorun olmasa da olmuyor nasip hersey. Erken gebelik testlerine güvenme adetin gecince yada adet günü olmazsan kaset test yap bence

Tekrar aynı sonucu görürüm diye korkuyorum sizlerde nasıl belirtiler var
Bende belirti falan yok bu ay canım geçen ay cok belirti oldu ama adet oldum bu ay belirtim yok zaten ev falan tasıdım anca yerlestş pek üzerine düşmedim bu konunun diye beynim de belirti uyduramadı heralde geçen ay gögüs hassaslasması vs cok vardı bu ay tık yok yumusacık lar hatta

benim de goguslerimde hic hassaslik yok sadece bahsettiğim belirtiler var daha önce hiç böyle belirtim vs olmamıştı insallah hamileyizdir ne diyelim surekli dua ediyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Amiiin. Bende bu sebepten pek umutlanamıyorum ben bir kere hamile kaldım 13. Haftada onları kaybettim ikizdi ler. Ama o zaman asırı belirtim vardı özellikle dayanamadığım bir gögüs hassaslasması asırı gögüs şişmesi vardı ve adet zamanlarım da gece 2 kere bıcak saplanmış gibi şiddetli kasık agrım olmustu şimdi hiç belirti olmayınca ümitlenemiyorum herkesin belirtisi ayrı tabi ama bir kadının her gebeliğimde aynı belirtiler mi olur yoksa her hamileliğinde farklı mı olur bilmiyorum

Cok uzuldum canim Allah bi daha öyle bi üzüntü acı yaşatmasın kimseye insallah hamissindir aslında akışına bırakmak gerek ama biz kadınlar yapamıyoruz sanirjm herkeste cok başka başka belirtiler cikiyo bide adette cok benziyo insan ayırt edemiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…