Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bat ne zaman canım?
Canım normalde 23 eylül ama 5 gün erken yumurtlama olduğu için 18 eylüle bekliyordum. Bi kaç gündür ara ara bel ve kasık ağrım oluyordu. Az önce karnımda ağrıyınca evde ovulasyon vardı yapayım dedim böyle çıktı. Takvime göre bugün yumurtlama günüm ama 4 ünde yaptığım test pik olup silikleşmişti

Bana da öyle oldu canım hem takvim günümde hem öncesinde pik yaptı. Iki kere yumurtlayabiliyornuşuz bazı aylar. Değerlendir mutlaka bugünü boş geçme

Kuzum adet döngülerin nasıldı senin mesela pko filan varmıydı
Yok canım piko vs hiç bişey yok. Adetim de saat gibidir hiç şaşmaz. Sadece gebe kalmadan önceki ay yani geçen ay 3 gün gecikmem oldu. Onun sebebi de bence geçen ay yumurtlamadan hemen önce covid geçirmemdi. Çünkü hayatım boyunca 1 günden fazla şaşmazdı reglim.

Anladım kuzum benim de son iki aydır bir gecikmem oldu o yüzden bu ay ovülasyon testi yaptım silikleşmeden sonra ben takip etmiyorum

artık şöyle bir şey var gerçekten sıkıldığım için ilişkide olmadı o yumurtlama haftası dışında bazen hata mı ediyorum diyorum sonra illakı 2yıla yaklaştı hiç mi denk gelmez diyorum gibi gibi

Benim de eşim yoğun çalıştığı için pikler dışında çok az ilişki oldu kuzum. Ben bu ay hep olmayacak gözüyle baktım belki de ondan oldu kafaya takmadım diye sende pko vardi yanlış hatırlamıyorsam dimi?

Evet kuzum her şey normal aslında ben doktora gitmesem polikistikover görünüm olduğunu bilmeyecektim adetlerim 28 günde bir
Bende artık bıktım inan olurss olur diyorum belkide bu modda olmam lazımm

Evet kuzum her şey normal aslında ben doktora gitmesem polikistikover görünüm olduğunu bilmeyecektim adetlerim 28 günde bir
Bende artık bıktım inan olurss olur diyorum belkide bu modda olmam lazımm
Aynen kuzum rahat moda al kendini imkanınız varsa tatile filan kaçın ovulasyon testi filan da yapma sal. Bi de öyle dene bakalım bu topikten Zaten hepimiz sırayla anne olacağız, hepimiz sağlıkla kucaklayacağız bebeklerimizi ben inanıyorum

Âmin polenimmm beniimm inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…