Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yaa cok erkenn ama cok sasirtici bence kan testi verin en saglikli oyle ogrenebilirsiniz :)
Evet bu kadar erken belirti vermesi ve testlerin pozitif olması çok enteresan bende o yüzden inanamıyorum buralarda fikir alıyorum cumartesi eşimle gideceğiz oda ümitlenmek istemiyor şuan kalp atışını duyana kadar diyor heyecan yapmayacağım

Kalp atisini duymaya daha 3 hafta var neredeyse cok sabirli olmaniz gerekiyor

Baya iyiyim bugun kuzum. Ama tasınma işleri suan için baya yavas ilerliyor mutfaktan cıkamıyorum bir türlü bitiremedim sinirlerim bozuldu
Ay allah kolaylik versin valla cok zor toparlan tasi geri yerles neyse tebdil-i mekanda ferahlik vardir oyle dusunuyorum ben daha guzel olcak senin icin

Kızlar ben Bi evi toparlayayım bu kadar keyif yeter gün başlasın bana artık sonra gidip test alacağım

Kızlar selam hayırlı cumalar sizden bilgi almam gerek uygulamada 16. gün yumurtlama gözüküyor dün ovülasyon yaptım pik değildi halada pik görmedim için fakat ben geceleri yapıyorum su alımına felan dikkat etmeden bu etki eder mi

Su alımına dikkat et canım mutlaka

ilk defa ovülasyon testi kullanıyorum son olucakta insanı strese sokmantan başka birşey değil bence olucağı varsa her türlü oluyor herkesin
O zaten öyle canım ovulasyon testi bence rahatsızlığı olduğu bilinen kişiler için daha iyi mesela benim endometriozisim var bazı kızların pcosu var böyle olunca insan bir sorun olduğunu bilince yumurtlamayı aman takip ediyim aman o gün mutlaka ilişki yaşıyım zaten çocuk sahibi olmam normalden daha zor kafasına giriyor yoksa bence sağlıklı kadınların yapmasına çok da gerek yok mfk yöntemi ya da 2 günde bir ilişki ile zaten kaçmaz yumurtlama

maşallaahh canım hayırlı olsun bebıs gelmıs :) bu ay neler yaptın acaba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…