Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bi çok kişiye sordum heyecanlı ve korkuluyum...
Şimdi size baştan anlatıyorum durumu daha önce yazdığımı kaçıranlarda belki fikir verir okuyunca
Adetimin bittiği gün sonraki gün ve bir gün ara sonrası üçüncü gün birliktelik oldu... Dördüncü gün benim karnımda kasılmalar başladı gündüz gece ise hasta olacak gibi ağrı çektim.. Sonra tüylenme hızlandı kabızlık başladı gece uykusuzluğu yükseldi gündüz uyuklama çoğaldı son iki gündür de belim ve kasıklarım ve baş ağrım hiç geçmiyor göğüs ucu acısı bir haftadır sürüyor..
İlk testi dün yaptım göz yanılması diyecek gibi bir gölge gördüm ama aslında eminim gördüğüme çünkü negatif çok test inceledim hepiniz gibi.. Bugün sabah Bi test yaptım negatif çıktı çöpe attım.. İçime akşama doğru birşey geldi yine test yaptım ve silik çizgi ilk beş dakikada çıktı.. Annemler erken dedi bekle.. Sabah yaptığım testi söyledim negatifti bu silik çizgi kıyaslama yapalım dedim çöpten testi aldım ve şoka girdim ikinci çizgi kıp kırmızı bu şekilde.. Şimdi size sorum şu kuruma çizgisi kırmızı olmaz biliyorum o tedti yaptım iki dk sonra çöpe attım çok beklemedim.. Olduysa öyle kırmızılık ikinci test neden silik olabilir??

Eklentiler

• IMG_20220908_214021.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 53
  • 127092.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 42
Kuzum o haftada zaten kese oluştuğu için kese rahim içinde mi yoksa tüplerde mi belli olur sonuçta bebek hemen gözükmez ama kese gözükür diye biliyorum kuzucummm

Canım kuruma çizgisi gibi duruyor sen en iyisi yarın sabah bi kan ver bence

Rabbim nasip etsin insallahh bu ay vardir yoksa da sakin uzulme illa ki bir sekilde olacak rabbimin izniyle

Selam kızlar 27 yaşındayım daha 2 aylık evliyim doktorum bu ay d vitamini, b vitamini ve gebe kalmay kolaytırması için folik asit yazdı bu ay eşimle çok istedik bat 16 sı ama ben dayanamayıp 6 sında erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Üzüldüm açıkcası

Amin inşallah cnm ben temmz ayında kadın doğum uya gttiydm genel kontrol amaçlı rahimde yara olduğunu söyleyip ilaç yazmıştı ama bir daha kontrole de çağırmadı yaradan dolayı da olabilir mi diye düşünmeye başladım sizin düşünceniz var mı bu konudan yaradan dolayı olabilir mi

Bu konuda hiç bilgim yok kuzum

Suan bat a kac gununuz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…