Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hemm de nasill. Adet tarihim gelmeden baslamisti ve aglatan bir agriydi cok fenaydi. Ozellikle tek tarafli bel ve kasik agrisi. Su anda bile bel agrim devam ediyor o hic gecmedi. İns sen de hayirli haberler alirsin canim
İnşallah canım normalde alışığım ayakta durmaya. Günde 11 derse girmişliğim var bugün o 2 saat perişan etti beni duvarlara yaslandım hep. Perşembeye kadar yolu var bakalım olmazsa test yaparım Takvim başka ovulasyon başka gün diyor regl için
Sen nasılsın bebeğin nasıl

Persembe mi bat canim? Bel agrisi bence buyuk bir belirti sen de ayni benim gibisin ins gebelik vardirr. Ben de iyiyim gecen bir kanamamsi bir sey gordum yine odum koptu. Ama enteresan sekilde ondan sonra kasik agrilarim batmalar ani kramplar falan cok cok azaldi rahatladim. Kesenin rahime tutunmasi olabiliyormus bu normal bildigumuz yerlesme kanamasindan farkliymis. Heralde o oldu. Su an sadece bel agrim oluyor o kadar

Son düzenleme:
Merhaba! arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum 32 yaşındayım 5yıllık evliyim 2.evliliğim ilk evlendiğim sene 1 kimyasal gebelik yaşadım daha da hamile kalamadım toplamda 16 yıldır hiç olmadı Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor birde pcos luyum adetlerim ilaçsız asla olmuyor 268 gün gecikti geçen ay ilaç aldım onunla çok az oldu bu ay yine ilaç kullanıyorum adete 14 gün var ama belimde çok ağrım var ilk kimyasalımı da bu kullandığım ilaçı kullanırken olmuştu bu ay biraz umudum var inşallah hepimizin kucağı minnaklarla dolar aminn

Amiiinnn Hoşgeldin öncelikle. Allah çok büyük umudun hep güzellikler mucizeler olsun. İnşaAllah tez vakitte seninde isteyen herkesin de saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatları olur doktor takibini ve kontrolünü hiç aksatmamanı tavsiye ederim bol bol dua et. Yaratan Allahtır ol der ve olur

amiiiinnn inşallah çok tşk ederim hoş buldum

Dua eder misin benim için de bi de kabızlık oldu mu sende de sürekli tuvaletteyim su da çok içtim niye oluyor bilmiyorum her gün her gün. Bu kadar sık çıkmazdım tuvalete
Ben tuvalete cikamadim son 1 haftasi filan cok duzensizde normalde duzenlidir.O kadar sistim ki bide karnim hep sisti normalde zayif bi insanim esim filan bu gobegin ne boyle diyodu sislikten ederim tabiki canim burdaki herkese ediyorum zaten

Bat dündü, olmadı ama hiç umudum yok. Bütün regl belirtileri mevcut bugün ya da yarın bekliyorum. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız hepimiz.

mehrunnisa kuzum hamile misin yoksa sen bayadır yoğunluktan takip edemiyordum şuan gördüm o kadar çok sevindim ki bu ay sende ovülasyon testine başlıycaktın bende Allah aratmamış hayırlı olsun banada dua et

Evet canimm cok sukur valla ovulasyona baslicam diyordum ama sonra daha cok stres yaparim diye baslamadim. Yumurtlama zamani son anda karar degistirip besli testlerden alip yaptim Allah a cok sukur nasip etti rabbimm insallahh tez vakitte saglikla kucagina almayi nasip etsin

Ya bizde bu aralar yumurtlama olucak değerlendirmeye çalışıyoruz ama artık eşimle yorulduğumuzu hissediyorum. Hergün hergün bilmiyorum sadece bizmi böyleyiz isteksizlik geldi bu aralar heralde artık ümidim kırıldı. Mutsuz hissediyorum kendimi hem iş yoruyor hem düşünceler hemde insanlar..

hayırlı olsun canım inşallah sağlıklıdır :) sende kasık ağrısı bacağına vurdu mu hiç? İlla göğüslerde hassasiyet olması gerekiyor mu

Ben tuvalete cikamadim son 1 haftasi filan cok duzensizde normalde duzenlidir.O kadar sistim ki bide karnim hep sisti normalde zayif bi insanim esim filan bu gobegin ne boyle diyodu sislikten ederim tabiki canim burdaki herkese ediyorum zaten
Bugün de gelmedi regl yarını da atlattık mı tamamdır

Bat dündü döngüm 24 günde yumurtlamadan 12 gün sonra regl geliyor iki aydır. 25 ağustosta yumurtlama pikti o nedenle emin olamıyorum. Eşim yanımda olsa negatifse bile onunla öğrenmek istiyorum o nedenle haftasonuna kalacak benim iş hem de geç gelirse üzülmem
Yarında olmassa yap kuzumm eğer ki böyle gecikmelerinn yoksa
Negatif görürsem tekim burada çok üzülürüm. Bu ay ilk kez böyle oldu genelde erken gelir ama geç gelmez. Sürekli tuvalete gidiyorum

Benimde son 3 aydr 28 29 günde bir olmuş adetm şimdi hesapladım da yani ben hala umutluyum ama 2 gündür acayip akntim var adet olacakmışım gbi ama dun testte yine negatifti gördüm belkide geç döllenme oldu döngü e gore o yüzden daha çıkmıyor testte

Hayır kuzum bu ay bence erken yumurtlamısındır ona göre adet döngün de kısalır. Bende geçen ay 1 hafta geç yumurtladım yumurtlama tarihine görede adet oldum bence yanıltma yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…