Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşallah yükselir. Doktorum bekle dedi tekrar uğraşıp didinip üzülmek istemiyorum. Allah’a bıraktım canım. Hayırlıysa, sağlıkla gelsin.
İnşallah dua edicem senin için bebeğin seninle kalsın bir arkadaşımın daha böyleydi ilaç başlattılar ona bebeğin kalp atışını duydular şimdi

İnşallah dua edicem senin için bebeğin seninle kalsın bir arkadaşımın daha böyleydi ilaç başlattılar ona bebeğin kalp atışını duydular şimdi
Ne güzel. İnşallah sağlıkla alır kucağına bebeğini. Kaçıncı haftasında başladı ilaca biliyor musun canım? HCG değeri bu kadar düşük müydü?

Allah büyüktür kuzum eger kimyasal değilse güzel bir artıs olur. Allah Hayırlısını nasip etsin

Hadi hayırlı olsun kuzum inşaAllah adet olmazsın bu sefer güzel haber gelsin inşaAllah

Ne güzel. İnşallah sağlıkla alır kucağına bebeğini. Kaçıncı haftasında başladı ilaca biliyor musun canım? HCG değeri bu kadar düşük müydü?
Keseyi görememişti o da daha hatta kanaması gelmişti haftasını tam bilmiyorum. Düşük önleyici ilaçlardan vermişler duphaston gibi bir şeydi canım

Hadi hayırlı olsun kuzum inşaAllah adet olmazsın bu sefer güzel haber gelsin inşaAllah
Of valla bugün yarın hep sunuculuk işim var. Evde olsam hep tuvalete gidip bakıcam geldi mi diye ama sanki adet oldum öyle tatlı tatlı ağrıyor karnımın içleri. Zaten 25 indeki yumurtlamaya göre bilimsel olarak 8 Eylül olması lazım. Geçen aya bakarsak 1 Eylül yumurtlama 13 Eylül regl

Kuzum zaten adet oluyor gibi hissetmek adet oldum sanmak en büyük belirti ayyy inşaAllah güzel haber gelir bu ay

Bende şuanda aynı öyleyim adet oldum saniyorm lavobaya gdiyorm yok birsy bakalm kendimi zor tutuyorum test yapmamak iicn
Bugun regl günün mü kuzum benim geçen sene hamile kaldıgım da hep öyle cok akıntı gelir Di ki heh tamam simdi adet oldum deyip lavobaya giderdim hep bakardım hep akıntı gelmiş. Adet gününüz geçtiyse test yapabilirsin bence

İnşallah tarihi de yanlış yazmışım geçen ay 1 Ağustos yumurtlama 13 Ağustos regl. 14 kuralı bende tutmuyor galiba. Ondan öncekileri bilmiyorum
Kuzum kişiden kişiye değişiyor heralde adetin başlaması lekelenme şekli yada sökülmesi. Ayyy şuan cok heyecanlıyım cuma mı yapıcaksın testi

Aslında düzenli bir adetim yok genelde 24 25 günde oluyordum temmuz ayında tatil için geciktirici kullandım temmuzda ayın 17 sinde olmuştum gecn ay 14 ağustosta oldum normal adetime göre bugün 24. Gün

Kuzum kişiden kişiye değişiyor heralde adetin başlaması lekelenme şekli yada sökülmesi. Ayyy şuan cok heyecanlıyım cuma mı yapıcaksın testi
Uygulamaya hiç güvenemiyorum. İki uygulama yüklü ikisi de bugünü gösteriyor ama yumurtlama öyle demiyor geçen gün o bozuk testi yaparken kalbim duracak gibi oldu. En iyisi beklemek gibi geliyor. 8 ini de geçersek o zaman yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…