Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kizlar selam tek tek okudum yazdiklarinizi. Bende subat ayinda bos gebelikten kurtaj olmustum maalesef. 2 aydir korunmayi biraktik.gecen ay 34.gun adet oldum bu ayda 35.gundeyim henuz olmadim adet testler negatif. Onceki gebeligimde adeti 15 gun gecince anca cikmisti idrar testinde. Ertesi gun kan verince degerim 510du. Nasil cikmadi idrarda hala hayret ediyorum. 4-5 test yapmistim. Dongulerim uzadi bende bir heves hamile kalmayi bekliyorum. Ama hic bir belirtim yok beyaz akinti disinda. O da adetim gelecegi icin diye dusunuyorum. Insallah bekleyen isteyen herkes bu guzel duyguyu tadar beklemeden

Böyle hissetmekte cok haklısın, benomde iki yıl olacak her adet geldiğinde bu histeyim.

Üzülme bi dahaki aya bekleriz yine inş
İkimizde de bir sorun yok
Tahlil yaptık gebe kalmak istiyorum diyince ikimiz
Doktorum 1 sene dedi 1sene normalmiş
Tmm dedim
Bu elendiğim 3. Ay evet daha çok az
Ama insan üzülüyor
Ki ben asla Lekelenme yaşamazdım adet öncesi
Direk gelir ve kıpkırmızıdır ped yetiştirmem 5 gün boyunca
Çok tuhaf ….
Çok üzüldüm H Hayatlarrr beni anlıyorsun en azından

Ama daha 3 ay, çok yenisin bi dur bismillah de. Yıllarca bekleyenler var, moral olsun sana bu gerçek.
1 yıl daha dolmadan üzülme boşuna.
Ben seni daha çok bekledin sanıyordum, boşuna yıpratıyorsun kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…