Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlarrrr testi yaptım negatif çıktı 2 gün sonra bat zaten nasipse ben kırmızı kartı görürüm gibime geliyo

Hiç öyle deme yapmam dedin dedin yaptın bu ay bende yaptım yapmam deme egerki gönlümüzden yapmak gelirse yaaprız olsun yapmasakta yoksa üzülcez yapsakda yoksa üzülcez o yüzden akışa bırak
Öyle yapıcam nasipte varsa her türlü geliyo. Ben aylarca neler yapmıstım olmadı da hiç ummadığım ayda ikizlere hamile kaldım oysaki doktorlar bana cocugum olmaz gözüyle bakıyordu. Allah kul yaratmak isterse oluyor.

Ben doktora gitmesem anlamazdım kiste çevirdiğini öle çok bir ağrım olmadı açıkçası, benim gitme sebebim ovulasyon testinde 4 gün pozitif gözükmesiydi gittiğimde kontrolde çıkmıştı ve sebebini bu şekilde anlattı doktor. Yumurtlama çatlamadığı için kiste çevirmiş oda sonraki reglim ile gitti

Ya ne güzel enerjin var ama çok haklısın insanın test yaptıkça test yapasi geliyor

Evet ama o da pahali onu alana kadar kan tahlili yaptirir ogrenirim diyorum hem de kesin sonucu ogrenmis olurum. O yuzden sevmiyorum erken gebelik testlerini. Normal kaset test de heralde su anda cikmaz dimi
Evet oda mantıklı, normal testte çıkmaz daha, güzel haberler alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…